Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelenthet, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelenthet, ha a párod nem akarja veled tölteni a Szilvesztert?

Figyelt kérdés
mindketten tudjuk,hogy miattam nem éreznénk jól magunkat,mert nem tudom senkivel se elbeszélgetni abból a társaságból egy emberrel se, és ezért inkább velük van. Csak nekem fontos,különleges ez a nap, amit én csakis vele akarok,és nekem inkább ő fontosabb
2014. dec. 31. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha annyira szereted, akkor miért nem mész vele és próbálod magad jól érezni?

Gondolom, nem akar mindig otthon ülni, mert veled ellentétben és jól érzi magát társaságban. Szerintem nincs nagy jövője a kapcsolatotoknak.

2014. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 RRR ***** válasza:

hát akkor,meg ne rinyázz:

menj el,ne légy hárpia és jó lesz!!

2014. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, kérdező, nem várhatod el a barátodtól, hogy otthon üljön veled begubózva, gyerekpezsgőt iszogatva és az legyen az est fénypontja, hogy együtt megnézitek a szilveszteri kabarét a tévében, mint a jó öreg, nyugdíjas házasok.


Szerintem mindennek megvan a maga ideje: a Valentin nap a párodé, a karácsony a családodé, a szilveszter pedig a barátoké. Természetesen ettől még nyugodtan elmehetsz vele szórakozni ma este te is, de nem hiszem, hogy szemrehányást tehetnél neki azért, mert TE nem tudsz bulizni és képtelen vagy mit kezdeni magaddal emberi társaságban... Első körben inkább TE változtass egy kicsit, mert érthető, hogy nem szívesen punnyad senki sem otthon egy antiszociális csajjal.

2014. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
persze , nem akarom hogy otthon üljön miattam, az a baj,hogy nem mehetek vele, pedig még igy is akartam, és ugy terveztem, de ő mondta hogy ne menjek
2014. dec. 31. 12:16
 15/16 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem túl szép húzás, hogy lekoptat. De nem értelek, hogy neked miért fontos a szilveszter. Gondolom otthon ülnél vele ugyanúgy, mint az év maradék együtt töltött háromszázvalahány napján. Annyi lenne a különbség, hogy naptár december 31-et mutat.

A férfiaknak néha ki kell kapcsolódni a haverokkal, nem szeretjük, ha a barátnőnk mindig a nyakunkon lóg, még akkor sem, ha egyébként nagyon szeretjük.

2014. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
félreérted, dehogy akarom,hogy itthon üljünk ketten, rohadtul nem ez a szándékom, csak én vele akartam bulizni,kimozdulni sziveszterkor, dehogy akarom hogy mindketten itthon üljünk és együtt legyünk,nem ez a célom,
2014. dec. 31. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!