Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel kettesben akarjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel kettesben akarjuk tölteni a szilvesztert, de van egy nagy para. Az apja. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy a barátnőm apja még nem ismer engem, és azt sem tudja, hogy kettesben akarjuk tölteni a szilvesztert. A barátnőm elkérenzett, és azt mondta hogy elengedi, de csak úgy ha ő maga hozza ide autóval és megnézi, hogy kikkel van és hol... Másképpen nem engedi el..Félek, hogy ha meglátja hogy nem lessz senki más csak mí ketten akkor haza fogja vinni.. Mit tegyünk???Valami tipp? Ötlet?
2009. dec. 28. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha nagyon fiatalok, akkor nem hiszem h van megoldás, ha már idősebbek, akkor nyíltan kell játszani... Szerintem.
2009. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 20...
2009. dec. 28. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
hívd át a haverjaid arra az időre mikor jönnek :D intézel fél lityi páleszt isztok egy kört...az apja látja h "kanbuli" lesz...a haverjaidat meg elengeded buliba :D én így csináltam tavaly előtt ugyanilyen szituban 20/f
2009. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Elmész érte autóval viszed pár haverodat/havernődet is.Őket elviszed oda ahol ők szeretnék tölteni a szilvesztert(így szívességet tesznek neked és te cserébe elszállítod őket a szórakozóhelyre)édesapa is örülhet mert azt hiszi többen lesztek..
2009. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ennyi a trükk :D azt lássa h hatalmas nagy buli lesz és a kicsi lányát majd attól kelljen félteni h hullarészegen jön haza...és a megtévesztés tökéletes :D gumit huzzatok mindenképp
2009. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
12:05 ös ez nem is rossz ötlet.. Meggondolom.. Még tippek?
2009. dec. 28. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen 1 alibi helyszínetek,ahol a papi lepasszintja a barátnőd(pl.a lány legjobb barátnőjének a házibulija). Keressetek 1 olyan embert akit ismer após és elhiszi hogy jó helyen lesz a lánykája. Onnan aztán ha apu lelépett,ti is elvonulhattok hozzátok vagy ahova akarok. Semmi közöm hozzá,de védekezzetek,mert após agyon ver,most még nyitva vannak drogériák...
2009. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
távcsövessel leszeded a fatert a tetőről...akkor nem tudja hazavinni...
2009. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a szilveszter?
2012. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!