Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is undorodtok attól, amikor egy 'szerelmespár' facebookon mindenki szeme láttára, publikusan nyáladdzik, hogy "jaj, én szeretlek jobban", "nem, mert én", stb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne kövesd az illetőt így nem látod az üzenőfaladon amiket megoszt/kommentel.

Egyébként a facebook lényege az lenne, hogy a saját profilod olyan amilyet te akarsz és nem mások igényeit szolgálod ki.

2014. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, tőlem aztán csinálják. Nem járok fel annyit a facebook-ra, hogy ilyesmi undort tudjon kiváltani belőlem.
2014. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem undorodok, hanem röhögök rajta, mert az ilyenek 98%-a egy éven belül szakít, aztán meg alig győzi törölni az ilyen bejegyzéseket, a sok közös képet, stb. :D
2014. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
ja, haljon meg minden boldog, szerelmes ember.
2014. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem undorodom ettől, de nagyon idegesít. Nem facebookon kell hirdetni a nagy szerelmet tízmillió szerelmes kiírással meg közös profilképpel...
2014. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Uh, köszi a tippet a követéssel, nem tudtam róla! Pont ma az egyik ismerősöm írt a pasijának az évfordulójukra egy szerelmes levelet, vagy mit, és nagyon irritáló volt, ahogy ott nyáladdztak. Mármint, örülök, hogy van valakije, mert amúgy kedvelem, de minek kell ezt más emberek képébe tolni???
2014. dec. 31. 17:07
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére keveset vagyok fent, tehát nekem nem sok jut a "jóból". És oké, hogy olyan profilt csinálnak, ami nekik tetszik, viszont szerintem a magánéletet nem véletlenül hívják magánéletnek. Elhiszem, hogy valaki ennyire szerelmes, de én nem tenném nyilvánossá minden dolgomat, mondjuk lehet, hogy én vagyok régimódi. Szerintem az ilyesmiben van egy adag magamutogatás is, nem feltétlenül kellene ország-világ elé tárni mindent. Amúgy meg az a legcikibb, amikor valakik ilyeneket írogatnak, pár nap múlva meg már elátkozzák egymást, mert szakítottak, akkor meg ezt posztolják lépten-nyomon. Hasznos dolog a net, a fb is lehet az, csak tudni kellene ésszel élni vele, a legtöbben viszont csak figyelmet akarnak kicsikarni másoktól, és minden apróságot rögtön közhírré tesznek, idézeteket osztanak meg ész nélkül stb.
2014. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbben nem gondolják, hogy ez másoknak zavaró, vagy azt hiszik, mindenki tudja, hogyan kell beállítani, hogy ne látszódjon a közzététele.

Én is csináltam már olyat, hogy valakit nem követek, csak nekem más volt vele a bajom: lépten-nyomon a politikai posztjaiba botlottam, de minden alkalommal, ahogy csak felnéztem a Facebook-ra.


Semmi értesítést nem kap róla az illető, az ismerősök közt is ugyanúgy szerepel, csak annyi az egész, hogy ezentúl csak akkor látjuk a posztjait, ha külön rámegyünk az adatlapjára.

2014. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
egészséges lelkű embert nem kellene zavarnia ennek
2015. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!