Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tisztel a barátnőm? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tisztel a barátnőm? Vagy csak megszokott?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, direkt nem kényeztetem el, de azért kimutatom hogy szeretem, ennek ellenére mindig azt kapom meg, hogy én nem is szeretem őt, meg úgy érzi, csak megszokásból vagyok vele.. Ha rápirítok, hogy viselkedjen, mert nenek semi értelme,azt is csak felhozza, hogy látom, hát nem szeretem őt. Ezért folyamatosan gyerekes játszmákba kezd, hogy ő nem jön ide hozzám puszit adni meg megölelni, mert ő azt várja h én menjek, és mutassam ki hogy szeretem. Mit tegyek?

2014. dec. 31. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
menj oda és puszild meg, vagy egyszer vigyél neki virágot és mond neki hogy "Sajnálom, hogy nem tudtam rád figyelni...stb"
2014. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Dobd ki. Hülye p*. Jobbat érdemelsz. 16/L
2014. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a 16éves kislány megmondja....
2014. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
#3, lehet, h pont ő az... XD
2014. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 én meg itt szépen megfogalmaztam erre WTF is this happening.__________.
2014. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

;)

hát gyerekek..

a 16évesek nagy kapcsolatszakértők :P

2014. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!