Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a nőknek vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nőknek vagy a férfiaknak könnyebb párt találni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 10:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

egyértelműen a nőknek.


de ezt a nők sosem fogják beismerni, mert ők tragédiának élik meg, hogy válogatniuk kell.


-


2:

részben igazat adok, viszont értelmes férfit könnyebb találni mint nőt. így a férfiak nagyobb részének kell tolerálniuk azt, hogy a párjuk nincs velük egy szinten, ami hosszútávon nagyon sokat árt 1 kapcsolatnak.

ha egyenlíteni akarunk, akkor mondhatjuk azt, hogy a nőnek meg érzelmileg kell tolerálni a férfit, bár itt sincs egyensúly, mert a nők többsége önző.


5:

a nőktől általában nem szabad logikát várni és egyenlőséget. ez a férfiak nagy részére igaz, hogy képtelen elfogadni a tényt, hogy a női lét előjogokkal jár, így kénytelen vagy félig gyerekként fordulni felé.


6:

annyit javítok rajta, hogy pont nem azok isszák a levét, akik okozzák. mert a nyalizós kanos iq50 gyerek 100ból 3x ha sikeres, már 3 nőt szédít egyszerre, míg 2 kevésbé rámenős srác felakasztja magát mert magányos.


9:

részben értek egyet.

1.a nők tehetnének az ellen ahogy kinéznek, de nem tudnak, mivel abba nevelődtek bele, hogy nekik minden jár alanyi jogon, 30 után meg jön a midlife crisis és kétségbeesett szamárkeresés 2 gyerekkel elhízva válás után striákkal, ráncokkal, műtuninggal.

2.másrészt nem minden férfinak imponál ha a pénzéért/rangjáért szeretik. legalább is abból komoly kapcsolat nem várható.

2015. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak valakit épp akarnak akasztani, mert kell hogy legyen valakijük akkor mindkét nemnek egyformán könnyű párt találni. Társfüggő, kapcsolatfüggő ember annyi van mint a szemét.


Ha viszont olyat keresünk, aki tényleg velünk akar lenni, pont ránk várt, és mi is rá, nem azért van velünk mert csak akar valakit, az bizony nagyon-nagyon nehéz mindkét félnek.

2015. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%

Egyértelmű, hogy a nőknek. Még egy visszahúzódóbb, átlagos lány is hamarabb talál párt, mint egy ugyanolyan kaliberű srác.


Meg aztán a lányok jelentős része külső-belső kombináció alapján nagyon vonzó, ahogy a #10-es hozzászóló is írta, az átlagos nőkben a férfi felfedezi a nőiességet, és a többi pozitív tulajdonságot.


Ez a különbség, ha a férfival vagy a nővel ismerkednek. A nők általában inkább a negatív adottságokra, a hibákra utaznak, s ha találnak egy aprócska hibát, ami ugyebár nem feltétlenül számít hibának, azonnal röppennek a következő férfira. Viszont egy férfi mindig képes még egy átlag alatti nőben is meglelni a tetszetős, rokonszenves tulajdonságokat. Szerintetek vajon miért látni egész jó külsővel megáldott férfiakat gyakran csúnyácska lányokkal? És vajon miért nem látni topmodell bombanőket külsőre igencsak kocka típusú srácokkal?


#5-ös hozzászólónak is igaza van, sajnos mi kényeztettük el a nőket. Egy teljesen átlagos lányra is minimum 4-5-en tapadnak, s gyakorlatilag a lányok kezébe adjuk tálcán a választási jogot.

2015. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
a férfinak
2015. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
egy átlagos kinézetü férfinak is lehet jó kinézetü lány bnöje és igy fordítva is igaz.
2015. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Én szép nő vagyok, és sose volt még helyes barátom. Objektíven nézve, mindig átlagosok voltak, vagy nem túl helyesek. De nekem ők tetszettek. :)
2015. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem, miért a nőket írjátok? A fiú odamehet bárkihez, akivel meg szeretne ismerkedni, de a nő nem, csak nagyon nehezen kezdeményezhet. Az más kérdés, hogy végül a nő dönti el, hogy legyen-e kapcsolat vagy sem, de a fiú bátran kezdeményezhet, a nő nem. Sokkal több lehetőség közül választhat egy fiú.
2015. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

"Nem értem, miért a nőket írjátok? A fiú odamehet bárkihez, akivel meg szeretne ismerkedni, de a nő nem, csak nagyon nehezen kezdeményezhet. Az más kérdés, hogy végül a nő dönti el, hogy legyen-e kapcsolat vagy sem, de a fiú bátran kezdeményezhet, a nő nem. Sokkal több lehetőség közül választhat egy fiú."


Törvénybe van vésve, hogy nő nem kezdeményezhet vagy mi??? Ugyan, ez egy hatalmas hülyeség, de ugye meg kell magyarázni, hogy te nőként miért nem kezdeményezhetsz, ergo miért nem fektethetsz energiát a párkeresésbe. Sokkal egyszerűbb várni a sült galambot, és ezt nőként meg is teheted, próbálnád meg férfiként...

2016. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ezt ki mondta hogy egy nő nem kezdeményezhet? Én találkoztam olyan nővel aki nálam kezdeményezett és lett is belőle valami és nem vettem rossz néven dolgot. Ha meg a srác nem akar az illető lánnyal ismerkedni akkor max. nemet mondd ahogy ti is a srácnak ez a történet ennyi :)
2017. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!