Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találnak párt maguknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találnak párt maguknak, az ilyen sablonos ismerkedési dumával nyomuló pasik? Ez kell a mai nőknek?

Figyelt kérdés
Szórakozó helyen, ismerkedős helyeken, chaten stb stb, szinte mindenhol azt látom, hogy tele van az ilyen sablonos ismerkedős dumával ellátott hím egyedek. (szia ismerkedünk? Tetszel! Szépek a szemeid! stb stb) Ilyen sablonos ismerkedésekkel, lehet nőt találni? A mai nők erre vevők?
2013. márc. 18. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Te mit mondanál, ami nem sablonos?
2013. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

ÉN sok nőtől hallom azt hogy ez meg az is unalmas, nade könyörgöm nem lehet 1000 féle képpen elmondani, vagy túl nyálas vagy rámenős vagy ez az egyszerű sablon.

Ha tetszel a csajnak akkor meg hidd el szinte mindegy melyiket mondod.

2013. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mit érdekel az téged? csakozz úgy ahogy neked jól esik.. :)
2013. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint többségben igen

'' utólag mindig megjön az eszem csak akkor becsúszik valami ha már elvesztettem...

2013. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sablonos duma egy sablonos férfitól, egy sablonos nőnek. Ha ennek a sablonos nőnek amúgy tetszik a pasi, akkor naná, hogy összejöhet. Ráadásul a fickók mennek lánytól lányig, ha míg be nem jön. Ha elég sok kört futnak, biztosan akad valami a horogra.
2013. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem vagyok egy szépség, de volt pár barátnőm, elég szépek is. A taktikám ami bejött nekem (jó nem mindenkinél) az bármilyen meglepő is de abszolút nem férfiként közeledtem felé, hanem, mint barát, inkább a lelkére hatottam először nagyon meg is lepődőt, hogy nem úgy közeledek felé. És először jól elhülyültünk, mint egy barét, aztán mikor kicsit lelkébe férkőztem, akkor jött elő belőlem a férfi, hogy azért férfiként nézzen rám
2013. márc. 18. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Tell te mivel allnal a csaj ele `?????

ugy h hunnnit gyüttté angyalom huuu te szépe a gunyád ugyan ma mondjad maa e nekem hány disznótok van otthon vagy esetleg hany fejös riskátok....... jo hogy dicsered a no szemet testet hajat ruhat stb de mindenki mashogy csinalja ennyi 24F aki ramenos kap pin.at aki nem az hat lemarad ennyi 24F

2013. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez számomra is rejtély. Nekem nincs is pofám ilyen gagyi dumákkal odamenni egy nőhöz. Ezért maximum cinikus tudok lenni, vagy tahó. :D
2013. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!