Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha álmaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha álmaitok pasija/nője a tiétek lehetne, azzal a feltétellel, hogy 10/10est csináltok a külsőtökből?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maradnék a valóságnál,hisz az álmokból fel kell ébredni egyszer.És különben sem fogok azért megváltozni mert valaki elvárja,ha nem magam miatt akar az összes hibámmal/tökéletességemmel együtt akkor nem érdekel a dolog :)
2015. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ő támasztaná ezt a feltételt? büszkeség vs. álomnő


Nehéz kérdés.

2015. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi a 10/10..

Arra gondolsz, hogy ha fiú, kigyúrja magát, szolizik, tucathajat csináltat és tucat cuccokban jár?

Ha lány, akkor pedig lefogy 45kg-ra, műmellet csináltat, szétszolizza magát, feltölteti a száját és kiszőkítteti a póthaját?

2015. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az már rég nem jó ha valaki változtatásokat szeretne bevezetni velem kapcsolatban.

Ha valaki kedvel,megszeret akkor azért szeressen meg amilyen vagyok ne akarjon a saját világa szerint átformálni.

Persze velem is lehet kompromisszumokat kötni ,de drasztikus változásokon nem mennék át senki kedvéért sem.Lehet az az ember 10/15 ös is.

Én ilyen vagyok és kész.

2015. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

ha almaim pasija nem fogad el ugy ahogy vagyok. akkor nem.o az almaim pasija

L27

2015. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Már az enyém, és nagyon szívesen javítgatok a külsőmön ezt-azt, hogy jobban tetsszek neki és magamnak is, de ha nagyon eltérő elképzeléseink lennének arról, hogyan nézek ki jól, akkor abba nem hiszem, hogy belemennék.

(Pl. ha neki a bodybuilder nők lennének a 10/10, akkor nem gyúrnám ki magam mert szerintem meg rondák. De általában egyezik a véleményünk.)

2015. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miáú!
2015. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Enélkül a feltétel nélkül is épp 10/10 est csinálok magamból.:P
2015. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akit talaltam csajt (leendo bnom) hagynam ahogy van hiszen nekem igy a legszebb :)
2015. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már 10/10es vagyok!
2015. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!