Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! >< ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! >< ti mit gondoltok az animés lányokról? :$

Figyelt kérdés

Szeretem nagyon az animét, mangát meg mindent, és csak úgy kíváncsiságból, mit gondoltok azokról a lányokról, akik szeretik? >< persze ha valakit nem érdekel annak nem beszélek róla, de akkor is.. >.> ^^"

Köszi! ^^



2015. jan. 1. 21:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Zalosth

Hát én nem tudom, nem sok animést ismerek, de azok nincsenek elhízva és a fogaik is rendben :D

2015. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Rendben! :"D


Köszönöm! ^^

2015. jan. 1. 22:17
 33/38 anonim ***** válasza:

Én nőnemű vagyok, szeretem az animéket, de agybajt kapok az animés fiúktól:) Régebben, még lánykoromban, megfordultam párszor animeconon is. Hát nem volt épp pozitív élmény akkor sem és most sem, de akkor nem vallottam volna be semmi pénzért. Barátnőmet kísértem el ,aki akkor is meg mai napig már-már szinte betegesen anime rajongó. Hála az Istennek messze sodort tőle az élet így megmaradt egészséges vonalon az anime szeretetem, animecon közelébe meg eszembe nincs még egyszer menni:)


Tehát ha fiú lennék ilyen mentalitással, mint ami most van nekem úgy gondolom, hogy bizonyos feltételek mellett járnék veled:

1. Felöltözöl normálisan

2. Kifested magad normálisan

3. Nem bömbölteted az idegtépő Japán zenéket a fülembe

4. Nem kell idegtépő videókat nézni youtube-on

5. Nem kell veled animaconra menni


Ha ezeket betartanád még lehet, hogy jól is kijönnénk. Ha az én nézetem szerint egészséges mennyiségben beszélnénk az animékről (különösen a Fair Tail-ről) biz Isten beszélgetnék veled:)

2015. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Értem! :D

Én conon még nem voltam, bár volt tervezve, de lehet elmarad.. :$ :D


Hat, betegesen még nem rajongok értük, bár eléggé szeretem, de ez még tűrhető jócskán! :D meg csak akkor beszélek róla, ha kíváncsiak/kérdeznek. :)


Normálisan öltözök, mindig mondják hogy csinos vagyok. :)


Kifesteni nem nagy művészettel szoktam, csak szemceruza és szempillaspiral, vagy még azok se. :)


Zene.. Haaaaat.. :D van sok a tabletemen pl, de csak fulessel halgatom, másoknak meg ha én kapcsolok zenét, direkt nem olyat rakok be.! ^^" :D


Videót indán szoktam nézni, de ott se kell, amúgy is jobb szeretem egyedül, jobban tudok figyelni a feliratra.! :"D ><" ^^


Conra nem szoktam menni szóval nem gaz! :D



Köszönöm a valszod!! ^^

2015. jan. 3. 23:35
 35/38 anonim ***** válasza:
az olyan fiúknak akik szintúgy anime/manga fanok (mint én :P) főnyeremény ... a párom is szereti ,és mindig együtt nézzük azokat az animéket amit mindketten szeretünk :3
2015. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Kandiru válasza:
Bukkake, vagy facebukkake, mint Siska Finuccsi énekli:)
2015. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

(lányként válaszolok, nem vagyok meleg egyébként)

Ez olyan, mntha azt kérdezted volna, hogy mit gondolunk azokról a lányokról, akik szoktak filmet nézni:D Ugyanaz a kategória, csak az anime rajzolt. Szóval ugyanazt lehet gondolni, mint a lányokról általánosságban. Nem lehet véleményt mondani egy nagy csoportról, mert az animéseken belül is vannak ilyen meg olyan emberek.

2015. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyoj, bocsi hogy írok de érdekes téma :). Én régen néztem animéket, elég sokat és mikor visszagondolok a régi énemre kicsit szégyellem magam :D. Szerintem, ha valaki nem animés az furcsának tartja az animés embereket. Mert aki nagy fan az általában Japán szavakat használ rossz kiejtéssel, gyakran olvadozik animekarakterek iránt, és j-rockot vagy poppot hallgat ami nyugati fülnek elég érdekes. Ha az illető kordában tudja tartani rajongását az animék iránt és tud kultúráltan viselkedni emberek között akkor az normális. A párom is szokott néha nézni animét, régebben ő is nagy fan volt de neki sincs sok ideje rá. Engem egyáltalán nem zavarna ha fiú lennék hogy egy lány animés, a barátommal otthon mi is szoktuk egymásnak lökni az animés szövegeket néha, és jókat szórakozunk ilyenkor. De akkor viszont ha az illető nem animés, kicsit zizinek tartja a lányt ha úgy kezd el neki az animékről meg az ilyen japános cukiságoról beszélni mint egy fanatikus. Ez tud ilyesztő is lenni. Viszont ha a Japán kultúráról kezdesz neki mesélni és nem csőlátású a fiú az még egy jó beszédtéma is lehet. Akár a lány meg is hozhatja a fiú kedvét hogy belenézzen egy animébe. Meg én amit kifejezetten utálok az a rózsaszín köd amibe néhány animefan él. Lehet valaki elvarázsolt kicsit, az még aranyos is, csak mellette legyen tisztába a határokkal. A lényeg hogy senki ne dörgölje más orra alá amit szeret, és ha kérdezi is csak kultúráltan adja át a tudását, mert tudom hogy bele lehet lendülni ebbe a témába :D. Szóval ha lassan kibontakozik a lány a fiúnak akkor lehet a fiú is megkedveli az animéket, csak semmit nem kell előltetni. Bocsi a katyvaszért :D remélem érthető
2016. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!