Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszerethetsz valakibol 2 het...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerethetsz valakibol 2 het alat?

Figyelt kérdés

3 eves kapcsolat

volt par veszekedesunk de 2 napnal nm birtuk tovab sose

masfel honapja tetkot csinaltatot karjara nevem kezdobetujevel

en 21f o 19l

most sirtam neki bekujunk stb es egybol semi mar ot vagyunk 3 napnal hogy nem ish akar velem bexelni es kiszeretet belolem .2 hete pedig nalam akart koltozni. Ezt most abszolut nm ertem. Micsinajak mit tegyek? Hagyam magatol jojon visza ,ne irogasak neki csinaljam ugy mintha nm erdekelne? Vagy forditva?


2015. jan. 1. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyelvtan tudás.. Határtalan.
2015. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Se veled se nélküled... én is ezen esek épp keresztül és pokoli. majd egyszer valamelyik félnek elszakad a cérna és lép valamit.
2015. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Min vesztetek ossze?
2015. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!