Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tegnap heroinozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap heroinozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondta hogy régebben csinálta , de rosszul volt tőle és abba kellett hagynia, és hogy többet nem is akarja csinálni, de tegnap házi buli volt nála és kiderült, hogy vett heroint, azt mondta csak a haverjainak, de aztán ő is szívott belőle. Látta, hogy megharagudtam rá, és azt mondta csak azért tette mert a haverjai győzködték. De szerintem ha tényleg nem akarta volna nem tette volna meg. Most azonis elgondolkodtam, hogy talán máskor is szokta csinálni mikor ezekkel a haverjaival van. Múltkor is bevalotta 1szer, hogy csinálta a találkozásunk előtt, de azóta elvileg nem csinálta tegnapig. Nem tudok rá haragudni, de mérges vagyok, hogy mégis megtette mikor mondtam neki, hogy ha 1szer is csinálja dobom. Nem dobtam, mert szeretem, de engem zavar az is ha csak nagyon ritkán csinálja. Szerintetek mit kéne tegyek?
2015. jan. 1. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az fájna jobban, ha elhagynád, mert drogozik, vagy az, hogy belehal a drogba, és benned lenne a bűntudat, hogy nem tettél ellene semmit?
2015. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De épp ezaz , hogy nem tudom mit kéne tegyek :/
2015. jan. 1. 22:04
 3/24 anonim ***** válasza:
lapát de nagyon gyorsan !!!
2015. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Az azért komoly :OO Biztos,hogy HEROIN volt??? Nem kevered valamivel? Mert nagyon nem mindegy. A heroin talán a legerősebb kábítószer a világon,és nem éppen úgy van,hogy csinálja,utána pár hét szünet és megint,hanem azon rajta szoktak maradni elég rendesen. Általában injekcióval szokták lőni, báe szívni is lehet.
2015. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Rángasd el Csernus dokihoz
2015. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de amúgy meg nem hiszem, hogy ha néha csinálja beelhalhat, de akkoris félek , hogy baja lesz :/ meg amúgyis zavar a dolog :/ 1szerűen undorodom attól ha valaki drogozik :/
2015. jan. 1. 22:06
 7/24 A kérdező kommentje:
4es tuti h az volt mert mondták is
2015. jan. 1. 22:07
 8/24 A kérdező kommentje:
meg félek attól is hogy most megint rászokik mint régen :/
2015. jan. 1. 22:08
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Heroint inkább intravénásan adják be. Még nem hallottam arról, hogy valaki szívta volna. Egyébként is, drágább mint a gyémánt! Több mint 20at is elkérnek grammjáért. Biztos hogy azt csinálta a barátod? Arról nem igazán lehet úgy leszokni, hogy "na akkor holnaptól nem csinálom". Nem kevered a kokainnal, crack-kokainnal, vagy ilyesmivel? Bár azok is elég durvák...
2015. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
ha biztos vagy benne,hogy az volt azonnal hagyd ott! Előbb utóbb eladná még az anyját is a szerért! De valamiért,én azt érzem,hogy nem az volt,mert modndom.. heroinozni nem hébe-hóba szoktak,hanem rendszeresen,naponta többször,mert kb. az okozza a legnagyobb függőséget!! Mindjárt írok privátban is neked
2015. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!