Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, miert csinal ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert csinal ilyet egy csaj? Vagy csak nem normalis?

Figyelt kérdés

4 evvel ezelott jartunk 6 hetig ( szerintem inkabb 3 honap volt, de mindegy is). Utana megszakadt a kapcsolat, nem kerestuk egymast, viszont mindig kuldott boldig karacsony uzeneteket vagy kepeslapon, vagy sms-ben. beszelni, viszont nem bedzeltunk soha. Tavaly talalkoztunk parszor, reszemrol akartam volna tobbet, de o igazabol les.art engem, igy ugy voltam vele, h folosleges foglalkoznom vele. Meg egy utolso "brahibol" uzenetet kuldtem neki, h mit szolna ha szexelnenk neha, mire o azt valaszolta, h ez hizelgo, de van baratja ( egy szoval sem mondta, h jar vkivel, en meg kerdeztem). Mindegy, ennek mar vagy 8 honapja, azota nem

kerestuk egymast, most megint kuldott karacsonyi koszontot... Vajon miert? ti kuldtok nevre szolo karacsonyi sms-t olyannak, akivel 8 honapja ( vagy evek ota) nem beszeltek?


2015. jan. 1. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha első barátja voltál gondolom nyomot hagytál benne, így emlékszik rád. Nekem is vannak olyan régi ismerőseim, akikkel a hétköznapokban már nem tartjuk a kapcsolatot, de szülinapra, karácsonyra, új évre köszöntjük egymást.

Szerintem ne gondolod túl.

2015. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!