Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elhagyna titeket eletetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagyna titeket eletetek szerelme, akiert barmit megtettel volna es mindenkinel meg magadnal is jobban szeretted es meg honap multan is csak vele almodnal, elveszitened a munkahelyed es egyedul maradnal kilfoldom megolned magad?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
4 hónapja vesztettem el,még élek és nem tervezek öngyilkosságot.
2015. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
honapok multan* (3)
2015. jan. 1. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nem ölném meg magam.

Összeszedném magam, és keresnék olyan lányt aki újra megtanít szeretni.

2015. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elsonek: fiu vagy lany vagy?
2015. jan. 1. 23:46
 5/8 A kérdező kommentje:
De olyan, mintha nem lenne tobb ilyan lany. Probaltam nezelodni, de nem talalok meg olyat se, aki legalabb egy picit felkeltene az erdeklodesem. Nagyon hianyzik. Tobb mint 3 honapja, de meg mindig olyan, mintha csak ma lett bolna
2015. jan. 1. 23:49
 6/8 To7ka ***** válasza:
Semmiképp se öld meg magad, ne gondolkodj öngyilkosságon. Fogalmad sincs mi vár rád utána, még hittől függetlenül is nagyon bizonytalan. Azt tudod, hogy most vannak egészséges szerveid, cselekvőképes vagy, és a világban van rengeteg lehetőséged. Egy nagyon jó barátom hasonlókon ment át, nagyon nagyon rossz lenne elveszíteni. Mindig van valami, amit még itt tehetsz. Legrosszabb esetbe csinálj valami őrültséget, állj be a vöröskereszthez menj segíteni éhező gyerekeken, vállalj jótékonysági munkát és csináld teljes szívvel, meríts erőt magadon és végezz el egy új szakirányú képzést, próbáld ki magad egy új szakmában, egy új sportban, az élet véget ér... Ott jöhet bármi, vagy nem jön semmi, de most itt még van lehetőséged, még tehetsz jó dolgokat, még érhet millió egy boldog pillanat, ahogy sok fájdalom is. De szerintem egyetlen mosolyért és vidám percért, vagy csak annak esélyéért megéri küzdeni. Előbb utóbb úgyis oda jutsz, de itt most már tudod, hogy vannak hatalmas örömök, boldog lehetsz, élvezheted az életet. Ezt már tudod!:) Csináld amíg csak lehet!
2015. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elvesztettem eletem szerelmet es tudom h mar soha nem leszek olyan boldog. nala jobban senkit nem fogok szeretni,orokre a szivemben van. de elem tovabb az eletem,es nincs valasztasom.

azert meg nem olom meg magam h rohogjenek rajtam h nemertem el semmit az eletben

2015. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Didiiayer ***** válasza:

Tegyél meg mindent azért, hogy összeszedd magad. Tudom, hogy nehéz lesz és nem fog menni az egyik napról a másikra, de menni fog, hidd el. Hiszen ez a lány előtt is volt életed, meg aztán csak vannak álmaid, céljaid amiket el szeretnél érni. Gondolj ezekre, a jó dolgokra és ne add fel.

A rossz dolgok után mindig jön valami jó. :)

2015. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!