Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szert tennél nagyobb...

Ha szert tennél nagyobb összegre, akkor azonnal otthagynád a munkahelyed, vagy várnál vele pár hetet? Esetleg dolgoznál tovább?

Figyelt kérdés
Több százmillió forintra gondolok.
2014. nov. 29. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálnám a munkahelyem abban a pillanatban otthagynám, ha már kézhez kaptam a pénzt, ha szeretném, akkor csinálnám tovább. Alapvetően szeretek dolgozni, nem hiszem, hogy ha nagyobb összeghez is jutnék ülnék a fenekemen életem végéig. Persze egyből más ha saját vállalkozásod van, és különben is te osztod be mikor és mennyit dolgozol:)
2014. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hecc kedvéért dolgoznék még egy kicsit, de valószínű, hogy otthagynám, főleg, ha utálnék ott dolgozni.
2014. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretném akkor nem hagynám ott azonnal.

Utána dolgoznék tovább, de valószínűleg csak olyan téren ami inkább a hobbim mint a munkám.

2014. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1-200 milliónál dolgoznék tovább , 500M körül még megágyaznék neki egy kis ideig, 1 Mrd fölött abban a percben állnék fel ahogy megvan.
2014. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megbolondulnék munka nélkül, ha van pénz, ha nincs. Úgyhogy mindenképp dolgoznék tovább. Bár lehet, hogy ha olyan nagy összeg lenne, hogy a pénz már nem számít, akkor elgondolkodnék, hogy nincs-e olyan önkéntes munka, amit szívesebben végeznék.
2014. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azonnal otthagynám, még ha "csak" 100 millió is lenne az összeg pl. 500 millió helyett. Persze a pénzről senkinek nem szólnék se munkahelyen se sehol (kivéve a szüleimet és a testvéremet), annyit mondanék hogy máshol kaptam egy jobb ajánlatot :)
2014. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyből úgy otthagynám, mint a sz... Khömm, khömmm... Elnézést :D

És miután felmondtam, elmennék önkéntesnek egy állatmenhelyre/állatvédő alapítványhoz. A lényeg, hogy állatokkal és ne emberekkel legyek körülvéve.

A pénz egy részét meg befektetném valamibe.

2014. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te nyertél egy nagyobb összeget? Mert akkor adhatsz nekem is belőle :D

Én most jelen helyzetben ott hagynám, mert bár a munkámat nem utálom, a munkám körülményeit nem szeretem, és emiatt kezdem a munkát magát is megutálni.

A pénzt biztos hogy valahogy befektetném, hogy forogjon. Esetleg valami vállalkozásba fognék, munkahelyet teremtenék másoknak :) Vagy én is önkénteskednék, mint előttem is írták.

2014. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban otthagynám.. cég sz@rik rám a megalázó fizetéssel. Nekem kötelességem ottmaradni, mert a cég érdeke? a nagy büdös ló ...t!
2014. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor is azonnal elmennnél, ha ezzel a munkatársaiddal szúrsz ki?

Nem nyertem (még), de a reményhal + utoljára. :)

2014. nov. 29. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!