Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban nagyon nagy "intellektuális" különbség van a két fél között, az problémás lesz a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Itt konkrétan a képzettségbeli különbségekre gondolok. Jelen esetben a csinos nő egy kis rózsaszín trendi Barbie-világban él, a férfi pedig műszaki és term. tudományos kutatással foglalkozik, de ezenkívül az irodalomtól kezdve a csillagászatig sok minden érdekli.

Ne értse félre senki, nem akarok lenézni és megítélni senkit az iskolai végzettsége alapján, csak véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2015. jan. 2. 01:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a nő nyitott akkor nem lehet semmi akadály. Az hogy valaki primitív nem azt jelenti hogy iskolázatlan hanem hogy nincs önreflexiós képessége.
2015. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha párkapcsolatnak szánod, akkor igen, ha csak kúrogattok, akkor rendben van.

Viszont, ha a lány egyébként okos, és te el tudod fogadni, hogy ő ilyen kis cukigombóc, akkor is rendben lehettek.

2015. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyénfüggő, kapcsolatba nem hinném, hogy ez számítana, ha megértitek egymást, van közös téma, élvezitek egymás társaságát szerintem nem számít.
2015. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt most konkrétan arról van szó, hogy rágerjedtél egy szép, de butuskának tartott nőre?

Egyéjszakás kalandnál nem számít, de hosszútávon szerintem problémát okozhat, ha tudásban nagy különbség van köztetek.

2015. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

4-es, igen, pont erről van szó, de ez már egy kicsit több "rágerjedésnél".

Az elején annak gondoltam (1 hónapja), de mostnában kezdek másként gondolni rá.

2015. jan. 2. 02:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egy 22 éves lány vagyok. Szeretek utazgatni, tudakolni dolgokat, dolgoztam már lovászlányként INGYEN, mentettem már állatokat, viszont szeretek gombázni és horgászni, kirándulni. Jelenleg biológusnak tanulok. Imádok vásárolni, szeretem a magassarkút, sokszor cicababának öltözködöm. Imádtam bulizni régen, de soha nem csaltam meg senkit, soha nem volt egy éjszakás kalandom. Egy barátom volt eddig. Én tudok lenni piszkos, nem félek a sártól, sem a mocsoktól, sz*rtól, de eközben igényes vagyok és egyébként kedvemtől függően vagy sportosabban, lazábban öltözködöm vagy abszolút cicababának, műszempillákkal és műkörmökkel! Ne érdeklődési kör alapján ítéljetek el embereket!
2015. jan. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is szeretek gombazni! ;d
2015. jan. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor szokott probléma lenni, ha a nő az okosabb.
2015. jan. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen.

És baromság amit az előző mond, egy buta nő elkeserítően kiábrándító tud lenni.

2015. jan. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" buta nő elkeserítően kiábrándító tud lenni."


+ A műértelmiségi "intellektuális" emberek, akik eljátsszák a sznobot és azt, hogy ők mennyire emelkedett gondolkodásúak pusztán azért mert diplomájuk van (hát igen, a diplomások nem akárkik!). Nekem sosem kellene a mai átlagos diplomás nő, aki elvárná, hogy színházba meg túlárazott éttermekbe hurcoljam csak azért, hogy megélhesse a fene nagy tudását és intellektusát. Képmutató egy banda az, aki az iskolai végzettségei alapján méri magát a többi emberhez és helyezi el magát a társadalom adott szegmensébe. Mondom ezt úgy, hogy a harmadik diploma megszerzése céljából ismét tanulni fogok (munka mellett) és én SZÉGYENLEM magamat az ilyen sznobok helyett is, annyira, hogy az ismerőseim azt tudják rólam, hogy egyszerű fizikai munkát végzek és érettségim van - AMI SZINTÉN NEM LEHETNE PROBLÉMA!


24 f

2015. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!