Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan szerencsés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan szerencsés lennék hogy ilyen hibákkal elfog a párom? Tényleg olyan ritka ez?

Figyelt kérdés
Olyan hibáim vannak, mint határozatlanság, kis pénisz, gyorsan élvezek, nem adok a testemre, el vagyok hízva, nincs pénzem se. Viszont okos, megértő, nagyon kedves vagyok és szeretni tudok nagyon. A párom már másfél éve velem van és szeret kitart mellettem. A barátnőm mások szerint is nagyon csinos nő.
2015. jan. 2. 14:03
 1/2 To7ka ***** válasza:

Itt sokan fognak utálni, akik már inkább a nőket gyűlölik, mert ők határozatlanok és csúnyák, de eszükbe nem jut ezt ellensúlyozni ésszel, megértéssel, kedvességgel,etc..


Létezik ilyen, én is láttam. Szerencsés vagy, de magadnak köszönheted ezt. Erősítsd meg, ami jó benned, amit szeret benned, és kezdj el keményen dolgozni az ő támogatásával, segítségével a hibáidon. Ne engedd el magad, mert akkor elveszítheted, és lehet a csalódástól könnyebben feladod az új próbálkozásokat.

Kezdj el edzeni, találd ki hogy vállalhatsz munkát (bár a pénz nem annyira fontos a szerelemben, és nem tudom hány éves vagy), és kicsit tedd rendbe magad! Ne ess át a panaszkodásba, és hogy csak mázlid van..:) Jól csináltad, folytasd!

2015. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lottóötöst még nem nyertél?Mert ilyen mázlija,mint neked is van, nem sok srácnak adatik meg...


Én tudok határozott is lenni,ha kell,nincs semmi gond a testemmel,max. annyi,hogy vékony vagyok,de ez genetika.

Van pénzem is bőven.Jól öltözködöm saját stílusom szerint,nem a divat szerint.Értelmes,normális felfogású,kedves,megértő,figyelmes,és tanult embernek tartom magam és a környezetem is.Aki valóban ismer,és szán rá időt,az mind nem értette soha,hogy nekem hogy nincs senkim soha életemben.Sőt mindegyik azt mondta,hogy ha egyszer lesz barátnőm véletlenül,akkor ő nagyon örülni fog,és megbecsülni,mert értékes személy vagyok.

Ezek mellett pedig még csak esélyt sem kaptam soha egyetlen nőtől sem, egy randira sem.Nem vagyok csúnya egyáltalán,hozzátenném.

Nekem is vannak hibáim,mint mindenkinek.

Egyetlen nagy bajom van igazából,az önbizalmam a nők irányába teljesen elszállt.Annyi megaláztatást,kinevetést,és elutasítást kaptam,hogy azt nagyon nehéz a helyén kezelni.

23/F

2015. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!