Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerencsés vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerencsés vagyok, hogy nem erőszakoskodott velem és ritka az, ha valaki 'megússza' így egy arab fiúval?

Figyelt kérdés
Marokkóban voltam nyaralni és megismerkedtem egy fiúval, akivel 4-szer találkoztam, és a 4. randin felvitt a lakására, ahol csókolóztunk az ágyán fekve (+simogattuk egymást), de nem mertem lefeküdni vele és mondtam neki, hogy nem szeretném és ő ezt tudomásul vette és visszakísért a hotelbe. A hotelben a többi magyar azt mondta, hogy őrült vagyok, hogy elmentem vele és nagyon mázlista, hogy nem erőszakolt meg. Tényleg így van? :S Én nagyon élveztem a vele töltött időt és hiányzik, kár, hogy nem láthatom többé.. :( De tényleg egy az egymillióból volt az én esetem vagy túlzás volt attól, aki ezt mondta? Mit gondoltok? 18/L
2009. júl. 12. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos, hogy túlzásba vitte az az illető. De legalább kifogtál egy olyan külföldi pasit aki nem tett olyat amit nem akartál. Lehetett volna az ellenkezője is. Nem minden külföldi erőszak tevő.
2009. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Bírom, mikor az emberek hisznek a sztereotípiákban... Azt is mondják, hogy a magyar lányok ritka szépek. Pedig vannak csúnyák is, ergo nem minden magyar lány szép. Ugyanezt átteheted a te esetedre is.

Egyébként az én barátom is arab, igaz már Magyarországon született. Nála türelmesebb és rendesebb sráccal még nem találkoztam...

2009. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ha az ottani magyarok mondták akkor higyél nekik. egyes országokban már minden 4.dik férfi megerőszakolt 1 nőt.

ezt írd a gugliba: "arab rape" vagy arabian.

még csoportos erőszak is van.

2009. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

tessék 1 megerőszakolt nő képpel.

2009. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ja mé ez hozzá: " gang rape for sport. "

sport náluk a csoportos erőszak.

2009. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nos szerencsének érzed magad?
2009. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Te nagyon szerencsés vagy és nagyon naív, hogy finoman fejezzem ki magamat.
2009. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
2009. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát azért linkhez írhatnál kommentet hogy nagyjából mit tartalmaz, mert én megnem nézem így.
2009. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
A kérdéssel kapcsolatos, szintén egy megerőszakolt nő képe.Nyugi nem vírus vagy ilyesmi..:D:D
2009. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!