Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen lány meg tud változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lány meg tud változni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 1 éve megismertem és barátok vagyunk, de én nagyon oda vagyok érte, tényleg olyat érzek, amit más iránt még nem. A probléma az, hogy nagyon bonyolult eset. Akármikor bulizni megy, ő iszik, mással csókolózik és még ki tudja, mit csinál. Nem tudom, mitől lett ilyen, de megváltozott. Nem egy közönséges, agyatlan libára kell gondolni, mert akármit is tesz, van benne tartás, de olyan, mintha semmi nem számítana neki ebben az életben. Egyre lejjebb süllyed úgy érzem, mert talált olyan barátokat, akikkel már nem csak inni lehet. Nekem ez nagyon fáj belül, mert szeretnék vele lenni és már 1 éve mindig csak ő köti le a gondolataimat. Tudom, hogy magányos, mert nincs senkije, aki közel állna hozzá, mert nem is enged senkit közel, egyedül él és csak ebbe a romboló életbe menekül, de én szeretnék mellette lenni és nem csak barátként. Mit tehetnék?

23/F


2015. jan. 2. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, inkább majd kiég.
2015. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem fog megváltozni. Ellenkezőleg egyre jobban lefog épülni és csúnya vége lesz. Ezen Te változtatni nem fogsz tudni kivéve,ha érdekled a lányt már olyan téren,hogy szerelmes lenne beléd,amit kötve hiszek mert akkor már régen megtetted volna az első lépést.
2015. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy nincs senkije, miért nem támogatod, miért nem nyújtasz neki vígaszt? Hívd el, beszélgess vele. Csináljatok közös programokat esténként, éjszakánként (nem a dugásra gondolok), hogy ne buliba járjon és igyon. Vidd el te moziba, buliba Étterembe (ez attól függ kinek milyen vastag a tárcája) és meglátod, hogy meg tud e változni vagy nem... sok sikert :) ;)
2015. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló voltam, abban a pillanatban megváltoztam, amikor megismertem jelenlegi barátomat, milyen az a kapcsolat, ahol tényleg törődnek velem, figyelnek rám - és persze ezt viszonzottan (én is jókor jöttem az ő életébe). De azt hiszem, ha egy éve csak a barátja vagy, nem hiszem, hogy akar többet tőled. Mondd meg neki egyenesen az érzelmeidet, bár szerintem mindenképp taszítani fog, főleg, ha megjegyzed hogy aggódsz miatta, zavar, amit csinál. (Volt egy ilyen barátom)
2015. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!