Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok és szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wattacukor22 kérdése:

17 éves lány vagyok és szerintetek lehet hosszútávú egy olyan kapcsolat melyben a barátom szeptembertől egyetemre fog járni és én pedig még csak gimis vagyok? és attól tartok h sok minden meg fog változni közöttünk :/

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha tudnád mik történnek az ottani gólyatáborokban, meg a koleszokban! Egy halom unatkozó tini, akik ott vannak egymásnak egy halom pia társaságában. Majd írd meg hol laksz, szeretném lenyalni a keserédes könnyeidet, miután egy barom kikotyogta, hogy miket csinált a te szívszerelmed. Nyámi, a csalódott kislányok könnyeitől néha elfelejtem, hogy impotensre szívtam magam.
2014. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem gondolom h a barátom csinálna olyan dolgokat... mert szeretjük egymást.. csak rossz lesz h csak 5 naponta látjuk egymást.. és h remélem ez nem okoz problémát közöttünk :/
2014. aug. 8. 16:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan ari. Bocs virágszál, de ő egy férfi, akinek vannak bizonyos igényei, amiket te nem tudsz kielégíteni, pláne, ha alig látod. Most még ló vagy, de idővel szamár leszel, utána meg semmi.
2014. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én értelmes válaszokat várnék bocsikaa... lehet h te úgy végezted ha lány vagy .. ha meg fiú akkor te meg nem vagy alkalmas egy kapcsolatra.. de légyszíves ha nem tudsz csak ilyeneket írni akkor ne szólj hozzá!
2014. aug. 8. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is jól tudod, hogy mik történnek ott, azért vagy ilyen zabos. Engem igazolsz. Na léptem4
2014. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Képzeld sokat vannak még így mint én és szeretik egymást és nem csalnák meg egymást senkivel sem.. tudok azoknak a véleményére lettem volna kíváncsi de mind1...
2014. aug. 8. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia :) teljesen ugyanígy érzek. Mi két éve vagyunk együtt, ő 19, én 18.. nagyon félek, de bízom benne, hogy kitartunk, mert szeretjük egymást. Sok sikert, remélem, hogy minden jól alakul! :)
2014. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem fordított helyzet volt. [ex] bnőm elkerült egyetemre bár mi tudtunk találkozni aránylag gyakran, mégis sok minden megváltozott. aztán szakítás lett belőle.
2014. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, már a gólyatáborban más lányokat fog kúrni. Neked még eleinte tenni fogja a szépet, hogy néha téged is megdughasson, aztán lepattint a pcsába.
2014. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatok 90%-a véget ér. Mondom ezt úgy, hogy idén végeztem, tehát nagyjából végignéztem néhány gólyakapcsolat tönkremenetelét. Persze van ellenpélda, de tényleg nagyon ritka sajna. Max 1-2. évig bírják.

A gólyatáborokról is megvan a véleményem. Jó dolog, én is voltam a sajátomban, azután pedig szervezőként, de nagyon sokan már ott megcsalják a párjukat és ez sosem derül ki, mert amit ide hoznak a gólyák, az itt is marad. Nem a mi dolgunk beleszólni ki mit csinál, de ismerek olyan több éves kapcsolatokat sajnos, ahol minden buliban más csajjal aludt a srác és szerencsétlen otthoni barátnőjének fogalma sem volt erről.


Nem feltétlenül fog megcsalni, tegyük fel, hogy nem. Akkor is annyira megváltozik az élet környezete, a felfogása, a hozzáállása a dolgokhoz, az életritmusa, stb. hogy jó eséllyel azt nem fogja kibírni a kapcsolatotok, hogy ő ennyit változik.


Az is probléma lehet, hogy amikor hazamegy hétvégén, akkor a családja is igényt tart a társaságára, nem tölthet minden hétvégét csak veled. Szintén probléma forrás.


Nehéz lehet a távolság is, anno az én 2 éves gimis szerelmem is erre ment rá a főiskolán. Egyszerűen nem bírtuk, hogy előtte mindennap találkoztunk, aztán ő elkerült X városba egyetemre, én meg Y-ba. Hetente, két hetente tudtunk találkozni és ez túl nagy váltásnak bizonyult, elhidegültünk egymástól.


Szóval szép dolog a gimis szerelem, én kívánom, hogy ti legyetek azon kevés példák egyike, akik nem mennek szét az egyetem miatt!

2014. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!