Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy vékony szemüveges pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony szemüveges pasinak is lehet szép barátnője vagy legalább átlagos? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kockaként sose lesz barátnőd. Kezdj el élni, mert nem a paladinod fogja lenyűgözni...
2015. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
R.J Berger-nek is meglett a csaj vagyis nem azt dugta meg akit akart eredetileg de egy másikat sikerült neki:D (MTV-n ment még régen a Hard Times of RJ Berger)
2015. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, de ez nem egy TV műsor, hanem a valóság. A mai lányokat a jó szíved nem fogja lenyűgözni, ha nem társul mellé előnyös külső, és legalább egy olyan hobbi, ami érdekes a lányok számára is (kockulás nem az!)
2015. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szemüveg nem nagy problema ha nem vagy ronda

A vekonysag mar inkabb az.

2015. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kezdj el gyúrni, hátha jobb lesz a helyzet.
2015. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom kocka, bár nem az elhanyagolt, élettelen fajtából, de engem egyáltalán nem zavar a kockasága. Én sokkal szociálisabb vagyok, meg más hobbijaim vannak, így kifejezetten jól esnek mellette a nyugis esték.
2015. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia :D kezdj el gyurni és vágass valami nem teljesen lenyirt hajat.

[link]

ha egy ilyen fiunak van szemüvege szerintem a nők pont leszarják ;)

2015. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!