Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemüveges lányok lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges lányok lehetnek szépek? Vagy alapból elcsúfítja őket?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szemüveges vagyok, azt hiszem ennek hála sikeresen önbizalomhiányban szenvedek :/ Fiúk és persze lányok, szerintetek egy lány csúnya ha szemüvege van?

Igazából nem vagyok csúnya, csak átlagos! Nincs nagy mellem, nem vagyok kövér, barna a hajam...) De egy ideje zárkózott vagyok idegenek között, amúgy nagyon bolond vagyok :)



2013. febr. 9. 17:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok csak fiú. Tény, hogy az önbizalomnak nem tesz jót, de szépek is tudnak lenni a szemüveges lányok. Ha egy lány nem szép, akkor az biztosan nem a szemüveg miatt van.:) 25/F
2013. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Jó a szemüveg és sokaknak jól áll, nekem is van. Küldesz képet :)? Szóval a lényeg, hogy nem kizáró tényező a szemüveg nálam a nőkön. 20/F
2013. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Jól kell kiválasztani a szemüvegkeretet. Sok lányt ismerek, akinek kifejezetten jól áll. Nekem is azt mondják és valóban nekem is tetszik a keretem. Nagyon megszerettem.

25/N

2013. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Nekem spec jól áll a szemüveg, a sminkeket is jobban tudom hordani vele. De ez a kérdés napjainkban olyan gáz, annyi szemüvegféle van, meg divat is, az is hord akinek nem kéne, még a fogszabályozó sem cink manapság
2013. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
nem, a szemüveg szerintem nem ront az összképen. pedig elméletileg rontania kéne rajta, de számomra nem változtat semmit, ha egy lány szemüveges.
2013. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Melóhelyen dolgoztam egy lánnyal kb. 2 évig. Először nem volt szemüvege és picit nagyképű r*bancnak tűnt, mert nagyon szép volt és mindenkit csak bolondított. Miután szemüveges lett olyan szinten megváltozott, egy nagyon aranyos, szerethető lánnyá változott.
2013. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Szerintem változó, én nem vagyok szemüveges, de volt amikor föl vettem más szemüvegét és mondták hogy tök jól áll, és olyan vagyok benne mint egy diplomata :) Tehát ha egy szemüvegnek nincs 5 centi vastag fekete kerete, az akár még kifejezetten jól is állhat valakinek, ne csüggedj!
2013. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Van akinek tud jól állni.
2013. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
ÚÚÚ! :D reményt ébresztettetek bennem! :) nagyon köszönöm mindenkinek :)
2013. febr. 9. 18:07
 10/32 anonim ***** válasza:
De azért egy képet küldhetnél magadról az a biztos.:P:D
2013. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!