Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ezek után?

Figyelt kérdés

Szilvesztert és a tegnap estét is kettesben töltöttem a barátnőm egy idősebb férfi társaságában, aki szerelmes belé. Mármint a barátnőmbe ő annyit mond csak legjobb barát, ma is nála alszik, de mondja nem lesz semmi


Naiv vagyok, elhiszem, mert megtehetné, hogy el se mondja akkor soha nem tudom meg. Szóval ha meg akarna csalni, titokban minden gond nélkül csinálhatná... Hiszen isten tudja mit csinál a másik este ha nem éltek együtt... Nem félek, ugyan akkor nagyon bosszant, és hiába kérem, ennek is véget is vetek hamarosan....


2015. jan. 2. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miért is alszik ott?
2015. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem naivitás, hanem hülyeség.

Simán dobnám és elhíresztelném , mekkora ribi.

2015. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még szép.
2015. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg naiv vagy ha elhiszed h nincs semmi köztük... Én biztosan szakítanék
2015. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szilvesztert inkább egy másik pasival töltötte, mint veled? Plusz még a tegnapi napot is? Ráadásul idősebb pasival, aki még szerelmes is. Ezek után te még elhiszed, hogy csak barátok? Szerintem naiv vagy.
2015. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mièrt alszik ott, ha tudja, hogy a srác szereti, de egyébként is? Van ott szex is....


25/N

2015. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

18N én 25 Pasi pedig 38 most válik nagy nőcsábász is. Erről a lányról tudni kell, hogy rettentő naiv, komolyan, buliba csak egy picit iszik és máris lesmárolják mire észbe kapna már megtörtént...

Ezt is anno elmondta.... Most elmondtam neki facebookon az egész nem tetszik, mondtam neki hagyjuk is a fenébe ezt a kapcsolatot ha így viselkedik inkább tiltson. És tiltott is

Na majd a következő hátha normálisabb lesz

2015. jan. 2. 17:05
 8/10 A kérdező kommentje:
7 hónapos kapcsolat volt, bár a második fele nem is igazán számít már....
2015. jan. 2. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem inkább örülj, hogy vége lett. Nála csak jobbat találhatsz. Az élettől az ilyen úgyis visszakapja majd. A lényeg, hogy ne törj össze lelkileg, maradj magabiztos.
2015. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy icipicit se törtem meg, egy könnycseppet se hullajtok, hiszen van aki nem érdemli meg :) Amúgy se éreztem úgy ennek lenne értelme
2015. jan. 2. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!