Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál ilyen kijelentések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ilyen kijelentések után? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

A párommal 8 hónapja vagyunk együtt.Nem sokat veszekszünk,de ha igen,akkor általában komolyakat.

Kétszer fordult elő,hogy rajtakaptam,lányoknak irogált számomra sértő üzeneteket,amiben dicséri őket,becézi,érdeklődik,hogy lehetne velük felvenni a kapcsolatot.

Mind a kétszer majdnem szakítottam vele,de végül megígérte,hogy nem lesz többet ilyen.

Nos,azóta konkrét eset tényleg nem volt,legalábbis azt tudom mondani,hogy csökkent jelentősen az ilyen üzenetek száma.

Azóta két kisebb incidens volt.

Egy lánynak írt(mindketten tudjuk egymás jelszavát,engedéllyel belenézhetünk egymás dolgaiba),illetve múltkor a jelenlétemben úgy megnézett egy lányt,hogy majdnem kiestek a szemei.Nem csak,hogy néztek egymásra,a lány mosolygott rá és mikor elkerült minket,a barátom vissza is nézett.

Ez nagyon fájt,de lenyeltem neki,nem beszéltem róla.

Tegnap kijött belőlem és felhoztam neki ezt.

Természetesen elkezdtünk veszekedni,mindent egymás fejéhez vágtunk az este végére.

Engem hibáztat azért,mert nem bízom benne teljesen.Szerinte én vagyok a hibás minden miatt.

Egyszer csak ezeket írta:

"Ne csodálkozz,ha megcsallak,mikor nyilvánvalóan nem bízom benned.Tudod mennyire fáj,mikor ezt mondod?Így legalább nem fog fájni,mert tudni fogom,hogy joggal mondod."

Aztán még valami olyasmit is írt,hogy ha még csalna is,akkor olyan lánnyal tenné,aki nálam százszor jobban néz ki és nem olyannal,aki a közelembe se ér.

Aztán a végén én lettem meg gyanúsítva,hogy flörtölgetek.

Belelépett Facebookon a leveleim közé (az engedélyemmel) és üzeneteket másolgatott be,amik egyáltalán nem flörtölősek,ráadásul mindegyikben meg is említem őt,mikor fiúval beszélek.Mindenki tud róla.

Viszont ő azt állítja,hogy ez ugyanaz,ezt flörtölésnek lehet nevezni.

Írtam neki,hogy én 10000 ilyen levelet tudnék bemásolni tőle,csak valami oknál fogva kitörölte őket.És hogy nagy különbség van aközött,ahogy én beszélek a fiú ismerőseimmel és ahogy ő lányokkal.

Tényleg semmi olyat nem beszélek fiúkkal,mindenki tud róla és felvállalom.Néha megdicsérik a külsőm,de elengedem a fülem mellett vagy megköszönöm.Nem flörtölök vissza.

Nem találkozom fiúkkal rajta kívül,még lányokkal se nagyon.

Viszont azt is írta,hogy nagyon szeret és nincs lány,aki jobban ki tudna elégíteni,velem szeretne lenni örökké.Megjegyezte,hogy a csaj,akit annyira megnézett még csak a fél szépségemmel sem ér fel....

Rosszul esik neki,hogy nem bízom benne,de amit nem ért meg,hogy ennek oka van és időt igényel,míg újra teljesen meg tudok benne bízni.

Ezeket komolyan mondhatta vagy csak a düh beszélt belőle?

19L,22F


2011. júl. 27. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjatok már ilyen hosszú kérdéseket mert lusta vagyok végigolvasni.
2011. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
71%

Ne haragudj meg, de nekem elég volt elolvasnom az első 3 mondatot...én már elhajtottam volna régen...

Lehet ez csak az én rigolyám, de én ezt nem türném

2011. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Tipikus ferfi reakcio szerintem. Nyilvanvaloan vaj van a fule mogott es most rad probalta terelni a szot, hogy mossa magat. En mar hagytam volna a francba magad orlod az ilyen parkapcsolattal.
2011. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Már az elején szakítanod kellett volna vele! Még ki is jelenti, hogy megcsal, őszintén szólva nem is értem, mi tartott mellette! Szerintem komolyan mondta a dolgokat és hagyd a fenébe.
2011. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Tök őszintén? Már az első ilyen után ki kellett volna rúgnod... Megcsinálta még 100szor és még mindig vele vagy... Akkor most mégis mi a francot vársz tőlünk? 101szerre sem fogod kidobni, hizen eddig sem tetted. Ha neked ez jó, hogy minden egyes nap lejárat téged és semmibe vesz, hát hajrá.


Úgy imádom az ilyen nőket... Tipikus "ver a férjem 20 éve, de nem akarok válni" eset. Hát akkor edd meg, amit főztél.


"Ezeket komolyan mondhatta vagy csak a düh beszélt belőle?"


Te most ezt ugye nem kérded komolyan... Tudod mit? Nem gondolta komolyan! Békülj ki vele megint és élvezd az életet.

2011. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
szakíts vele
2011. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Mintha csak én írtam volna a kérdést :((( ugyan ebbe vagyok benne sajnos.... csak mi már eljutottunk odáig, h nem engedte h nézzem a dolgait és megváltoztatta a jelszavát.... ami még gyanúsabb lett...de azt hozzá kell tennem, h ő nem nézi ez enyémet.... külföldön dolgozik...tudom, h nem csal meg, mert nem tudna, nagyon sokat dolgozik, stb.. csak zavar ha tudom, h másak ír olyanokat... gondolom nem véletlenül változtatta meg a jelszavát.... már annyira összevesztünk ez miatt, h szakítottunk.. tudom h szeret, mert mindig mondja meg érzem is... szakítás előtt 1 nappal még írta h szeret és h miket csinálunk ha hazajön.... így utólag belátom...hülyeség nézni az üzeneteit, ha akar úgyis ír másnak és kitörli....de tudom, h hozzám jön haza, mellém bújik...stb... mindent megadnék azért h velem legyen megint...nélküle nem tudok élni... de sokan azt mondják, ha vki ilyet tesz akkor nem érdemel meg...de nekem minden álmom, h vele legyek.. ő az életem.. és ha elfogadsz egy jó tanácsot... ne nézd az üzeneteit, még ha megengedi akkor sem... úgyis kiderül ha megcsal... de ha nem csal meg és nézed az meg nagyon rossz... ok a veszekedésre... ne kerülj abba a hibába mint én... ha lehetne én is visszacsinálnám...de már sajnos nem lehet

19L 22F ja és 3és fél évig voltunk együtt

2011. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszemben sincs elkérni a barátom jelszavát sehova, hogy tudjam nézegetni. A telefonja is párszor nálam maradt véletlenül, akkor se néztem bele az üzeneteibe, eszembe sem jutott, mert nem ad okot rá. Ha tudjátok egymás jelszavát, az még okés, de ha rendszeresen nézegetitek egymás facebookját, üzijeit, az már nem normális... szerintem. És én is kidobtam volna, ha mellettem más lányt is fűzögetne, ha egyáltalán szüksége lenne másra... jézusom, kivágnám!!
2011. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez a jelszó dolog számomra sértő lenne. Kell mindenkinek egy kis magánszféra, és pláne tilos irogatni más pasikkal,lányokkal,mégha nincs is szó flörtről. Valaki valamit úgyis félreértelmez,mert az interneten képtelenség kifejezni magunkat.Elég egy szmájli,egy kacsintó jel,egy kérdő v felkiáltó jel és már ott is a baj.Ez nem valóságos dolog.

A valóság az amikor együtt vagytok. A bizalom viszont akármit is csináltok,nincs meg egyikőtökben sem.Én biztos nem maradnék egy ilyen kapcsolatban!

2011. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:
egészségtelen egymás jelszavával a fiókjaiban kutakodni. itt kezdődik. a másik, hogy valahol logikus a pasid gondolkodása: "hamár így is, úgy is cseszegeteve meg ellenőrízgetve vagyok, legalább legyen rá oka." szóval ezt elszúrtad, nem kicsit, nagyon, ez van.
2011. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!