Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy mellű, és kerek hátsójú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy mellű, és kerek hátsójú nők az ideálok?

Figyelt kérdés
Minden férfi állandóan a kerek popsiról, és a minél nagyobb mellekről beszél, ha ezt a témát felhozzuk... Csak ilyen nők jöhetnek szóba a fiúknál?
2010. febr. 4. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
utálom az óriási melleket... nekem csak aközepes jön be :D szerintem undorító ha nagy
2010. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férfiak nagyon szeretnek álmodozni, leírják, milyen az ideál... Aztán "élesben" gyakorlatilag mindegy, milyen a nő, lehet csúnya is, mint a sötét éjszaka, a lényeg, hogy hagyja magát.
2010. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyjad már a pasik dumáját! Ismertem régebben egy srácot, folyton fikázta a teltebb lányokat, közben meg minden barátnője kicsit molett volt...
2010. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM!
2010. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem ez h ideál, már réges régen kihalt fogalom.

már nincsen ideál. a pasik már annyiféle csajra buknak, az anorex gebétől a 200 kilósig, h már nemlehet ideált meghatározni, annyira széles már a skála.

2010. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem ez az ideal (amit a kerdesben is irtal) ;P
2011. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a nagy mellek érdekelnék a pasikat, akkor én nagyon nem vagyok a férjem esete :) Neki is a nagy mell, vékony derék, széles csípő kombó jön be, ja, és hogy legyen magas. Az előző barátnői ilyenek voltak. Bár én is elég nőies forma vagyok, de nincsenek tőgyeim, hanem normális méretűek a melleim, és csak 160 centi vagyok :) És engem vett el, nem a bögyös cicákat :)
2011. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!