Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkitárs szerelem nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkitárs szerelem nélkül? Szerelem vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés

Adott Fiú és Lány, akik 4 éve aktív részesei egymás életének. Másfél évig együtt voltak, aztán Lány szakított, messze kerültek (Erasmus, külföldi munka), mégis rengeteget beszéltek, és egyiküknek sem alakult ki mással semmi komoly. Fiú végig nagyon szerelmes volt, és most is az. Most újra egy országban, egymáshoz közel élnek, és az utóbbi időben igencsak megerősödött bennük, hogy minden tökéletes: legjobb barátok, rengeteget nevetnek és filozofálnak együtt, mindent megbeszélnek, egymással képzelik el az életüket. Fiú A Tökéletes Pasi: megértő, hűséges, odaadó, csodás apa-alkat, és a csillagokat is lehozná lányért. De Lány, ez a buta liba...egyszerűen nem tud szerelembe esni. Érzi, tudja, hogy Fiú a lelkitárs, a másik fél, az egyetlen akit akar az életében. De nem vonzódik hozzá szexuálisan, nem vágyik az érintésére, nincs kedve megcsókolni. MI EZ???? Feléledhet ez még?

20-22 éves fiatalokról beszélünk.


2015. jan. 2. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Töltött káposzta tejföl nélkül? NEVER
2015. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te jól vagy?
2015. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kapcsolatom, ahol nem voltunk egymásba szerelmesek, de olyan "lelki-társi" kapcsolat alakult ki, ahol szinte eggyé váltunk.

Életem legjobb kapcsolata volt, a lány is ezt vallja. Vége lett. A lány 20 éves volt, kellett neki a szerelem. Ennek ellenére nem volt képes szakítani, mert szerelem nélkül is annyira szeretett. Végül én mondtam neki, hogy vége, elengedtem.

Meggyőződésem, hogy szerelem nélkül is lehet egy kapcsolat legalább olyan mély és érzelmes, mint egy szerelmes.

2015. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem akkor hagyd, ha nem vonzódsz hozzá, akkor felesleges. Én a mostani párommal úgy vagyok, hogy elég a csípőmre tennie a kezét, vagy úgy belenéznie a szemembe és elolvadok :) Eddig ilyet sose tapasztaltam egyik barátommal se, de most már tudom, hogy milyen az, amikor tényleg minden klappol :) (22l)
2015. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.. persze ha fizikai vonzalom nincs a két fél között, akkor nehezen tudom elképzelni.. nálunk ez megvolt.
2015. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik a dologhoz, hogy mi alapból két külön csoport vagyunk. Ő a konzervatív hős szerelmes, én inkább a szenvedélyes csaj kategória vayok. És a józan ész nekem is azt mondja, hogy olyan kéne, aki alul is megmozgat. Mégis, belegondolva: sose találnék még egy olyan pasit, akivel ennyire tökéletesen passzolna minden: értékrend, elképzelések, humor, hűség... Sz@r helyzet.
2015. jan. 2. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Hu mintha csak én írtam volna :O jutottál azóta valamire? Érdekelne :D

Amúgy szerintem ha nincs vonzalom, akkor üres az egész kapcsolat.. lehet pár év múlva is együtt lennétek, aztán egyszer csak jönne valaki aki tényleg megmozgat és szerintem elhagynád érte ezt a fiút..

Nem az a probléma, hogy külsőleg nem néz ki túl jól és ezért nem tartod vonzónak?

2015. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!