Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakinek olyan története...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek olyan története ahol a nő jóval fiatalabb férfit kereset párkapcsolatra, vagy ilyen kapcsolatban élt?

Figyelt kérdés
Legalább 15 év korkülönbség vagy többre gondoltam. Mi vezette arra,hogy felvállaljon egy ilyen kapcsolatot?Kort nemet írjatok!

2014. dec. 26. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Irjatok!! Engem is erdekel!!
2014. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ma 12:25!


Te férfi vagy nő vagy?

2014. dec. 27. 15:45
 3/19 anonim ***** válasza:

hát ez ritkábban szokott előfordulni , mert a férfiak és a nők azonos korban nincsenek egy intelektuális szinten ,ezért is keresnek idősebb férfit. (pl. nekem eddig csak idősebb barátom volt , mert velük tudok rendesen beszélgetni....de az sem volt több 2-3 évnél :) )

amúgy is gondolj bele , hogy egy 16 éves srác/csaj belezúg egy 1 éves kisfiúba/kislányba ,mert ez olyan

2015. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

'amúgy is gondolj bele , hogy egy 16 éves srác/csaj belezúg egy 1 éves kisfiúba/kislányba ,mert ez olyan'


Ez azért butaság,mert nagykorú személyekre vonatkozik a kérdés.Felnőttként úgy szokták mondani,hogy mindenki úgy szúrja el az életét ahogy akarja.

Az is lehet,hogy bevállalja és boldog lesz.

2015. jan. 10. 20:12
 5/19 anonim ***** válasza:
3# a 2-3 év teljesen normális most nem kell pont egyidősnek lenni. A kisbabas példád meg egyáltalán nem olyan
2015. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Akkor meg ha ennyire tudod a kérésedre a választ minek teszed ki ????

Bocs ,hogy mertem írni valamit , többet nem fordul elő ....

Meg nem kéne egyszerre bunkóskodni .

2015. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16 éves koromban egy 33 éves szépasszony tanított a szerelemre. Őt leginkább az motiválta, hogy eszméletlen jó testem volt, és ráadásul egy házban laktunk.
2015. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
óóó csodás kérdés. Szeretett édesanyám a fiatal pasikra bukik. nevelő apám 33 körül van-nem tudom pontosan nem vagyunk jóban- anyum 43 és nemrég közölte velem h van egy szeretője aki 25 éves. persze anyu fiatalos 35 nek hazudja magát és h nincsenek gyerekei, pedig kettő gyönyörű lánya van, ami szerintem így még nagyobb büszkeség lenne neki a külsőjére.. a nővérem 24 éves lesz, a barátja 25, az én barátom 23 éves. 19L
2015. febr. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

a mostani párom exnője 40éves volt (!!!) 12év körkülönbség volt köztük.

Mint párom elmesélte a nő szépen élvezgette hogy egy fiatal pasija van, szeretett is volna gyűrűt-meg gyereket a páromtól régen.

Csak nem minden férfi hülye, párom szépen lelécelt, tudta hogy nincs jövője egy 12évvel idősebb nővel, hiába jártak pár évig nem tudta vele elképzelni hogy később ez a nő gyerekei anyja legyen.


Hát jól pofára esett a nőci :D


Szeretett volna rátelepedni egy fiatal férfira, aki jóképű, okos stb. Csak nem jött össze neki :D


Most fordult a kocka... én vagyok fiatalabb a pormnál pár évvel és ez szerintük így jobb :)

2015. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 05:50!


Ha édesanyád felvállalna büszkén titeket,akkor eltudnád fogadni ezt a kapcsolatát?

2015. febr. 10. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!