Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyi ilyen kérdés van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi ilyen kérdés van, hogy ismerkedni, irjatok privit,30+nők, pasik ismerkedni szeretnének, sikerült itt már valakinek megtalálni a nagy Őt?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem én is 30+nő vagyok, de még soha nem ismerkedtem vagy próbáltam ismerkedni itt, vagy esetleg társkereső oldalon. Lehet, hogy itt az ideje megpróbálni? :)
2015. jan. 2. 19:35
 1/9 Buford Tannen ***** válasza:
Lehet próbálkozni ,az esély meg van hogy megtaláld ilyen felületen, de azért nagyon ne éld bele magad :D
2015. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálgasd.... sírj és nevess... hajrá, szorítok.
2015. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagy Ő keresés talán kicsit komplexszebb, nem? kedves 30+nő :D


De ismerkedni bárhol lehet, sose lehet tudni mi sül ki.

2015. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is 30-as nő vagyok kedves Kérdező, ismerkedtem már itt, szereztem nagyon értelmes és intelligens barátokat, de az én tanácsom az, hogy csak óvatosan csináld.

Tartsd nyitva a szemed és kételkedj dolgokban mert nem minden az aminek látszik.

Egy-egy jóbarátot, ismerőst, szexpartnert össze lehet szedni itt, de a mi korosztályunk tartós kapcsolatot kétlem hogy ezen az oldalon tudna kialakítani, ahol a java részt férfi, tizenéves kisfiúkból vagy huszonéves fiatal srácokból áll, és sajnos nagyon kevés a mi korunkbeli értelmes, felnőtt gondolkodású igazi férfi, de próba szerencse.

Sok sikert neked :) 30+N

2015. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én szívesen megismernélek. 30+ férfi vagyok.
2015. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kicsit szkeptikus vagyok az ilyen oldalakkal szemben :)
2015. jan. 2. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megismertem innen egy nőt, és eddig tök pozitív a dolog. A társkeresőkkel viszont negatívabb a tapasztalatom.

Én nem zárnék ki semmit, de egy kis óvatosság nem árthat. Ne adj ki magadról túl sok infot az elején, igyekezz jól megismerni a partnert a levelezések alatt. A személyes találkozót érdemes nyilvános helyre szervezni.

Bár most épp ismerkedek egy lánnyal, de ha van kedved ennek ellenére beszélgetni, írj nyugodtan.

30F

2015. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak majdnem sikerült megtalálnom. Van 1-2 értelmes ember itt a GYK-n, szóval próbálkozz nyugodtan.
2015. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak majdnem. Bár én nagyon szerettem volna. :)
2015. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!