Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan fizikailag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fizikailag, szellemileg, lelkileg megtört lányok akik valamilyen érthetetlen okból ismerkedni szeretnének?

Figyelt kérdés

ha igen írjatok...

ha meg nem, hol találok ilyen lányokat?

vagy most komolyan nincsenek? ilyenek Magyarországon?

egyébként 21 éves vagyok...Budapesten élek...kb ennyi így elsőre.:S


2013. okt. 4. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Jól értem hogy azért keresed eme hölgyeket mert azt véled hogy állapotuknál fogva lejjebb vannak az elvárásaik?
2013. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
:D Nem bízod a véletlenre. Legjobb ha még sánták is pluszban, nehogy el tudjanak szaladni, mikor meglátnak.
2013. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Undorító.

Ez alapján keresni...áh,mindig van lejjebb.

2013. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy, csak azért keresek ilyen lányokat mert csak velük tudom megértetni magam. A "normális" emberekkel nincs meg a közös nevezőm.
2013. okt. 4. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Tehát azt akarod mondani hogy csak azért mert sérültek valamilyen módon már nem lehetnek normálisak? Ilyen undorító dolgot se láttam még itt. (Na jó láttam)
2013. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na ne szapulj már.

Én csak az én értékrendemnek megfelelő lányokat keresek. És ha az értékrendemnek ezek a lányok felelnek meg, erről nem tehetek.

2013. okt. 4. 22:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nekem pszichés látomásaim vannak :(
2013. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

olyanok, hogy feltámad a kiba.szott Antikrisztus.....meg ilyenek?

:D:D:D:D:D:D

2013. okt. 4. 23:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Te erre izgulsz vagy mivan?
2013. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

dehogy.

csak keresem azt a lányt aki elfogadna engem, de nem hiszem, hogy valaha is találni fogok ilyet.

:S

2013. okt. 4. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!