Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is voltam igazán szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is voltam igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel közös megegyezéssel befejeztünk mindent mert állandóan kiakadt és már nem bírtam elviselni.

Valahogy nem érzek semmi olyat hogy a fenébe elcsesztem mindent...

Tök jó kedvem van, pedig amíg nem mondtuk ki addig éreztem hogy szeretem.


2015. jan. 2. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
a békés lezárás jódolog
2015. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lány cseszett el mindent
2015. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lol az jó :D

Nagyon pörgök ő meg ki van akadva :D

De leszarooommm :D

2015. jan. 2. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
honnan veszed hogy a lány ki van akadva? :D
2015. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem is szereted öt csak játszottál az érzés világgával ,amúhy ebbe nem gondoltál bele hogy mit veszítettél .Lehet te nem is tudsz szeretni lányt L
2015. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pörögj tovább a füvedel
2015. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hat igen... a lany is elore latta ezt nyilvan... erzeketlen vagy, remelem talal egy fiut aki elete aran is szereti. :) igazi szerelmet, ami kiveteles.
2015. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!