Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem. Találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem. Találkoztam a nagy Ővel. Végre, egy szuperkaliberű férfi, mint én vagyok nőben. De még nem alakul semmi, engem csak az igazi boldogság érdekel vele, vagy barátság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Telefonszám még nincs, érdeklődés már van. Együtt él egy nem hozzáillő gyönyörű nővel, állítólag nem akar. Gyerekemet szereti, és hasonlóak vagyunk.
2015. jan. 2. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarosan fogalmazol. Ez lenne a szuperkaliber? (sic)
2015. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
Jááj...
2015. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Buford Tannen ***** válasza:

"mint én vagyok nőben."

Mi van ha szerinte mégsem vagy az ?

2015. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:
Kérd meg, hogy hagyja el a nem hozzáillőt, és válasszon téged. A szeretője ne akarj lenni.
2015. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így lesz!
2015. jan. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!