Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel állandóan beszélgetünk, jól elvagyunk, de van barátja és mégis állandóan flörtöl velem és várja, hogy hívjam el ide-oda. Nem tudom mit csináljak mivel gerinctelennek érzem, hogy ha valakinek az ember lenyúlja a csaját. 15/F
2015. jan. 2. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele és az idő majd helyrehozza. Az elején nagyon nehéz lesz. De gondolj bele, ha össze jönnél vele, lehet, hogy veled is ugyan ezt csinálná
2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tipikus friendzone, egy évig ugyanígy volta, nem lesz vele semmi soha, minél előbb eltünteted az életedből annál előbb kihevered, majd az idő segít.

én a helyedben azt mondanám hogy vagy te, vagy a pasija de akkor téged felejtsen el örökre. így te mindent megpróbáltál, és neki is megvolt az esélye :)

2015. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom épp ez a baj. De fingom sincs, hogy szakítsak meg vele minden kapcsolatot úgy, hogy tényleg be is tartsam. Valami tanács esetleg?
2015. jan. 2. 21:40
 4/7 anonim válasza:
Meséld el neki, hogy tegnap este a fürdőkádban betévedt az ujjad oda ahova nem kellett volna, és jó érzés volt, csak most fáj a segged.Szerintem segíteni fog megszakítani a kapcsolatot.
2015. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ez egy jó ötlet :-)
2015. jan. 2. 21:46
 6/7 anonim válasza:
A lánynak nyilván valóan hiányzik valami az aktuális pasijából, ami benned megvan. Tehát csak egy pótlék vagy neki. Nem melléd fekszik le, nem veled fekszik le, nem neked mondja, hogy szeret. Csak egy beszélgetőpartner vagy neki , akinek elmondhatja a problémáit, nyilván meghallgatod őt , figyelsz rá. Amit lehet a barátja nem tesz meg.... csak kihasznál , szerintem felejtsd el amilyen gyorsan csak tudod.
2015. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megfogadom. Bár remélem nem így van, de hát próba szerencse egyszer azért megdugnám szóval megér egy próbát

.

2015. jan. 2. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!