Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vékony vagyok szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony vagyok szinte csont és bőr, mégis 76kg vagyok, ti értitek ezt? Csajok igy van esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, 215 cm magas vagy.
2015. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért illene egy kis izmot felpakolni, közben az önbizalmad is megjön és eggyel kevesebb van-e esélyem srác lesz a világon :D
2015. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
180cm körül vagyok,pontosan nem tudom
2015. jan. 2. 23:04
 4/7 Izumo-san ***** válasza:
Egyik haverom is ilyen magas és olyan mint a kisujjam xD Pedig aztán nem keveset eszik, és sportol is rendszeresen de nem tud izmosodni :) Ez van :) Amúgy szerintem simán lehet. pl. nekem vélegéletemben ezek a "ropi" kiállású fiatalemberek voltak a zsánereim, isten tudja miért :D
2015. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Képet mutathatnál, hátha csak Te gondolod így magadról (Pl. gondolok az anorexiára). Szóval bátran mutass képet!
2015. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze :)
2015. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. :D
2016. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!