Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csajt alig 3 hete ismerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajt alig 3 hete ismerek, de már nagyon jóban vagyunk, kavarunk is rendesen, az utóbbi pár napban már elég sok csók is elcsattant. Hogy lehetne ezek után ténylegesen összejönni vele?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok, akármi jöhet... Ne sajnáljátok a szavakat :D
2015. jan. 3. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hivd el ide-oda probalj minel tobbet vele lenni.

Akar fel is hivhatnad magadhoz, ott tobb is tortenhet csoknal:p

2015. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig fogd meg a kezét ha utcán vagytok, hívd el magadhoz, vagy szervezz úgy egy találkát, hogy bemutathasd egy barátodnak (rá is kérdezhetsz előbb, hogy mit szólna ha a barátnődként mutatnád be). Esetleg nyíltan rákérdezhetsz pl egy csók után, hogy szerinte jártok-e. Vagy mint az én barátom, ő nem kérdezte, kijelentette, én meg nem ellenkeztem.
2015. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem találkozgass vele, és majd kialakul magától :) de ezt lányként írom, ez nem ugyanolyan :D
2015. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találj ki mostantól olyan találkozókat magatoknak amik tipikus randi programok és idővel alakulni fog, érzed majd hogy ő hülyéskedik-e vagy össze akar veled jönni.

Aztán pedig ha jól alakul hívd fel magatokhoz, mond hogy a szüleid is otthon lesznek és bemutathatod végre a barátnődet, de előtte jobb tisztázni, hogy ő akar-e a barátnőd lenni egyáltalán.:)

2015. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!