Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudunk rendesen beszélgetni?

Figyelt kérdés

A barátommal a valóságban NAGYON jól elbeszélgetünk, viszont elég ritkán tudunk találkozni, így a közte levő napokon vagy telefonálunk vagy chatelünk. Akármelyiket választjuk, folyton nekem kell érdeklődnöm, különben meghal az egész. Múltkor kipróbáltam, hogy egyszavakban válaszolok mint ő, és kb. 30 msp után síri csend volt.

Mostis feljöttem mert beteg és aggódom érte, megkértem hogy mérje meg a lázát(mert tegnap lázas volt) erre közölte hogy nem és ennyivel letudott.

Nem tudok vele beszélgetni, és mivel nem sűrűn találkozunk így csak ezek maradtak. Mivel élőben minden rendben így arra alapozok, de ez így nem jó.:(

Mielőtt írnátok, hogy kommunikáció, élőbe szeretném ezt vele megbeszélni, ha jut lehetőség rá.


2014. dec. 29. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Most írtam egy előző kérdésre, hogy a chat az már csak azért sem jó, mert nem lehet érzelmeket kifejezni rajta... Így először arra gondoltam telefon, ott legalább van hanglejtés, lehet érzékeltetni a szavak súlyát... De látom azt is próbáltátok. :O Hát... Esetleg feldobsz egy témát ami őt is érdekli? Tegyük fel nem hogy hogy vagyok hanem mondjuk mit tudom én, valamelyik játékról amivel játszik (tuti hogy tolja valamivel)


Vagy olyan mint én voltam régen, hogy amikor játszottam akkor nem érdekelt az asszony és egy-két szavakban válaszoltam neki. :D

2014. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló nagyon köszönöm a válaszodat!:)

Direkt igyekszem szinte csak róla érdeklődni, a dolgairól, amit szeret, a kedvére tenni, de akármit dobok fel így nem megy.

Ez a témás is jó, kipróbáltam, de csak élőben válik be.

Meg szokta kérdezni, hogy velem mi a helyzet, elmondom, és kb. annyit mond rá, hogy aha, ja, vagy nevet egyet és kész.

Erre a kockulósra én is gondoltam, de régen mindig szólt, ha kockul, és tudtam, hogy akkor tényleg azért válaszol egyszavakban, mostanában viszont mindig abba hagyja a játszást ha beszélünk és csak utána játszik.:(

Második válaszoló, köszönöm de nem új párt keresek.:D

2014. dec. 29. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!