Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon olyat írtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon olyat írtam egy embernek amit nem lett volna szabad, mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Meg lehet azt csinálni hogy valahogy visszavonni az üzenetet hogy ne lássa az illető!?
2015. jan. 3. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem, úgyhogy jobb, ha már most elkezdesz gondolkodni valami kifogáson, hogy miért küldted el "véletlenül"

"haverod" "feltörte", stb...

2015. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Előbb gondolkozni kéne...
2015. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
pi**ába!!! :/ :( na hát ez van! :D húúúú nekem annyi! XD
2015. jan. 3. 13:49
 4/17 anonim ***** válasza:
mit írtál? :D
2015. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mit írtál?
2015. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha itt nyomod a ":D" meg "XD" cuccokat, nem lehet valami hatalmas dolog...
2015. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
XD
2015. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nagyon sokat gondolkoztam!!!!!! De már csak ez volt a megoldás!! Na de most a barátnőm hozzám vágott egy olyat hogy nem akar velem beszélni többé!! bízott bennem..

De mindennek csak a rossz oldalát látja!!!! ő nem mert lépni!! és én léptem helyette.. de egy fa*z vagyok.... :/

2015. jan. 3. 13:52
 9/17 anonim ***** válasza:
# 6 őszintén, mi lehet olyan nagy dolog, amiről elsőre még úgy gondolta, hogy jó ötlet...?
2015. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mond h nem neki szántad az üzit.
2015. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!