Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon olyat írtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon olyat írtam egy embernek amit nem lett volna szabad, mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Meg lehet azt csinálni hogy valahogy visszavonni az üzenetet hogy ne lássa az illető!?
2015. jan. 3. 13:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Na szóval.... a barátnőmmel 2 hónapja együtt vagyunk/voltunk :( már nem tudom mit gondol... mert nagyon haragszik.. és nem merte elmondani az anyjának hogy együtt vagyunk mert még nem volt komolyabb párkapcsolatban soha! de írta hogy nem bírja tovább titkolni... én meg ezért elmondtam az anyjának helyette.. de csak facebookon tudtam leírni.

és most nem tudom hogy mi lesz :O

Hát megmondom hogy nem én voltam!! Feltörték a facebookom! elég hülyeség lenne!

2015. jan. 3. 14:03
 12/17 anonim ***** válasza:

Az anyjának (aki nem is tud rólad??) írtál facen, hogy együtt vagy a lányával?? Ez most komoly?? :D

Anyám borogass, még csak most kezdődött az év! :D

2015. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát ki leszek nyírva!! xD már látom magam előtt :O jóó isten!!!
2015. jan. 3. 14:12
 14/17 anonim ***** válasza:
hűha...van vér a pucádban az biztos :D
2015. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Messenger alkalmazásban tudod törölni az üzenetet, ha hosszan nyomva tartod kihozza az opciókat és onnan választhatsz.
2015. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!! :) Már elintéztem! :D
2015. jan. 4. 23:57
 17/17 anonim ***** válasza:
szóval már szingli vagy?! :D
2015. jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!