Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy harangozzam be a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy harangozzam be a szakítást?

Figyelt kérdés
A hirtelen lezárások sosem jönnek be.Mindig sírás-rívás fogadkozás lesz belőle. Inkább előrevetíteném, de kíméletesen.
2015. jan. 3. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
probáld meg nem keresni egymást 27l
2015. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Milyen részletekre vagy kíváncsi?
2015. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem. Szerintem ez nagyon fura. Szerintem sokkal jobban fáj úgy veled lennie ,hogy napra pontosan tudja, hogy mikor fog elveszíteni pláne ha ő még szerelmes.Mennyire rossz lehet már a tudat,hogy tudja,hogy ma még akkor csókol meg amikor akar de holnap már nem, ma még megfoghatja a kezed és rámosolyogsz de holnap már nem. Ha jól értem te már megpróbáltál szakítani vele de nem tudtál a fogadkozás-sírás-rívás miatt... ez esetben te voltál a gyenge. Könnyebb ettől semmiképp nem lesz neki maximum neked mert tudta és talán kevésbé fog sírni-ríni amikor megtörténik. A te döntésed de ha nekem ilyet mondott volna a bnőm annó én inkább rövidre zárom a dolgot helyben.
2015. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jobb, mert fel tud készülni rá és pontosan ennek tudatában, hogy "ma még lehet", ki is fogja használni ezt. Vagy pedig úgy készül fel rá, hogy azt mondja, hogy ez neki így szar és inkább ő szakít.
2015. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mert az Fair Play ugye, vedd észre magad!?

Ha valakibe annyi nem szorult, hogy megbeszélje négyszemközt és lezárja, ne huzza az időt.


17/L. vagyok. De senki ne magyarázza be, hogy ettől lesz széo emléke!

2015. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Tudom,h szokatlan módszer,de nem a véleményeteket kérném,hanem inkább segítséget.

Olyan részletek érdekelnének,h pl. milyen alkalommal hozakodnék elő vele.

2015. jan. 3. 21:23
 17/19 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, erre nincs jó alkalom.
2015. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
erre nincs, nem is volt, nem is lesz soha jó alkalom. DE! velem u.ezt csinálta az exem, nem tudom mennyire direkt... hát képzeld, pokoli volt, szerettem, végig szenvedtem, éreztem, láttam rajta, hogy neki vége, de féltem beismerni magamnak, féltem lépni, utólag jöttem csak rá, hogy is érzett, abból a 3 hónapnyi időszakból a folyamatos félelem és fájdalom maradt csak meg. sokkal jobb lett volna, ha kapásból megmondja, hogy ennyi. mert amíg vele voltam, az az én szerelmemet életben tartotta, neki meg csak, gondolom, jó volt, hogy kéznél van egy biztos p*nci. vegyünk egy példát: ha választanod kéne a közül, hogy úgy halsz meg, hogy hirtelen lecsapják a fejed, vagy előtte kibeleznek, egyesével vágják le az ujjaidat, kezedet-lábadat, stb, melyik lehetőséggel élnél? előrevetíteni a szakítást nem lehet, szerintem ritka bunkó dolog is, hogy bizonytalanságban, félelemben hagyjuk azt, aki elméletileg szerettünk, csak azért, hogy majd biztos könnyebb lesz nekünk később a szakítás. ülj le vele, mondd el, hogy ennek részedről végérvényesen vége, próbáld elmagyarázni, gyorsan tépd le a sebtapaszt, és annyi. mert ami itt egy válaszolónak bejött, nem biztos, hogy neked is be fog.
2015. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Sok mindenben igazad van, de az a helyzet,h én lennék a biztos p...ci.

Természetesen felajánlom az azonnali befejezést is,ha többé nem akar látni. Csak a kedvező alkalmat meg a bevezető szövegezést kellene megterveznem.

2015. jan. 4. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!