Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívö nöként belementem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívö nöként belementem olyan dologba amit nem kellet volna megtennem mert fáj pettingeltem olyannal akit szeretek, de visszont nem érzem hogy szeretett volna. Cserben hagyott?

Figyelt kérdés
Elkövettem olyat aminek megsem kellet volna történie ,Mit csináljak máskor másképp hogy ne kövessem el ugyan azt a hibát?Egyik fiúnál sem?

2015. jan. 3. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Feloldás kéne neked
2015. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez nem vicces lettél volna annak a lánynak a helyébe szorakozzon magával vagy akivel akar de engem hagyott volna ki ebböl csak egy kis szeretett vártam volna ö meg igy szeretlek meg úgy csak hülyített végig becsapott
2015. jan. 3. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
10 miatyánk megoldja.
2015. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ertsd meg a hit lenyeget, hogy miert nem tamogatja a hazassag elotti szexualitast! Ez egy elnagyolt szabaly, ha megerted a lenyeget, akkor jobban tudsz hozza igazodni es akkor biztonsgosabban tudsz part keresni ugy, jogy kozben a hitedetmis megtartod

ne a dogmakat bamuld meg betanult szovegeket oondogass! Tanulj meg tenylegesen imadkozni, tenylegesennhinni, es ertsd meg mi ertelme van a hitnek!

2015. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Nem sokan találják meg elsőre az életük párját.
2015. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
menj a fenébe ilyen hülye válaszokkal inkább gondolkozz mikor leirsz vaélamit
2015. jan. 3. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi fáj valójában. Tudom a választ, de többet ér, ha te tudod
2015. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
cseréld a bibliát nyelvtankönyvre. előnyödre válna
2015. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
te meg cseréld le a vicceidet
2015. jan. 4. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!