Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 41 évesen belementem a "baráts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 évesen belementem a "barátság extrákkal" -ba. Tovább?

Figyelt kérdés
Régvolt baráttal, olyan lánnyal, aki anno tényleg csak barát volt, hosszú idő után találkoztunk újra. Megörültünk egymásnak, talán túlságosan is. 1 hónapig tartott, a mennyben voltam ezalatt. Most megint csak barátkozni akar, állítólag megijedt a sok bizalomtól őszinteségtől, szeretettől.. Elég rohadt ez így nekem. Kérdés igazából nincs, csak le akartam írni :/

2014. márc. 31. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre, nem vagy öreg, de nem érdemes emiatt éveket elb***aszni feleslegesen, kételyek között.

Neked nem csak barát kell!

2014. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak szar ezt megélni
2014. márc. 31. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
az bizony, majdnem 1 évet én is elpazaroltam egy ilyenre...
2014. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van valami praktikád erre? Hogyan lehet kezelni ezt? Barátok maradtatok? Kb két hete nem találkoztunk, néha pár sor FB -n, de a héten találkozni akar. Én mondtam, hogy érzelmileg kész vagyok erre, de fizikailag még mindig kivánom. Mondjuk érzelmileg is, csak még magam előtt is tagadom
2014. márc. 31. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs rá taktikám.

Csupán annyit kell tenni ami a legnehezebb, hogy elfogadni a tényt, hogy nem lesz több, és nem ábrándozni, és megpróbálni tisztán látni. És továbblépni.


Amíg nem lesz más addig eleinte többet fogsz gondolni rá.

Neked! Neked kell elkezdened távolságot tartani. Elkezdeni kissé lesz***arni, nem keresni őt nem írni neki nem hívni, keressen ő amíg ő nem ír te se írj. ilyenek.-


De ne állj itt meg mert csak időt vesztesz, drága időt.

2014. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 31. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!