Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagál egy Férfi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagál egy Férfi, vagy egy PUA ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a lány tesztel a következő szituációval? Sétálunk az utcán, van útiterv, ám közben belebotlunk a lány egy ismerősébe. A lány azt mondja, egy perc. Te arrébb várakozol, közben telik az idő. A lány szándékosan húzza az időt. Ha türelmetlen vagy, az a baj, ha erőszakos, az. Ha vársz, akkor papucs.

#női teszt
2015. jan. 3. 23:02
1 2 3
 11/22 legly ***** válasza:
100%

én bevallom a PUA-t életemben nem próbáltam ki, csak a könyvet töltöttem le, azt is akkor amikor nagyon magam alatt voltam, úgymond én a könyvbe kapaszkodtam, most lassan 2 éve vagyok együtt a kedvesemmel...

szerintem alapnak jó, de magadnak kell elsajátítanod, a TE, SAJÁT "taktikádat"

2015. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Megvárom a bnôm tehát papucs vagyok? Tabzs tabzs kecifej. Akkor inkább hagyjam ott??"


- Nem értetted a példát, nem a megvárással van gond, hanem ha a lány szándékosan várakoztat, hogy kínosan érezd magad.


Ez a kávézós jó megoldás! :-)

2015. jan. 3. 23:07
 13/22 anonim ***** válasza:
A PUA= PUHÁNY URI ARC
2015. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#12


A csajozás is olyan mint az élet: alkalmazkodás váratlan helyzethez, de lehetőleg passzold vissza labdát. Amikor már kínos a szitu akkor egyértelmű: A: a csaj direkt csinálja (bunko) B: nem direkt csak nem veszi észre magát (még nagyobb) A-n belül: tesztel, szivat, hercegnő szindrómás és elvárja, hogy pincsiként alkalmazkodj.


Namost egy PUA lehetőséget lát és azt hiszi ebből kell főznie, és ergo a maga módján de mégis csak eljátssza azt a szerepet amit a csaj akart tőle, és még csak észre sem veszi.


A férfi viszont nem játszik ilyen játékokat, nem főzöcskézik, és a xarból nem akar várat építeni. Vissza baffa a labdát, és a csajra bízza, hogy másszon ki ő abból amit maga köré kanyarintott. Diszkréten, kulturáltan félrevonul és "megnézi a műsort". Mert A: van tartása B: nem hü*e C: bunko csajtól nem akar semmit D A+B+C Van tartása és egy bunkó libától az égvilágon semmit nem akar, keres egy másikat ;))))

Az ilyen játékokat meghagyja a kisfiúknak. (PUA-soknak)

2015. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
potentially unwanted application?
2015. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Várnék egy kicsit és odamennék. Megkérném, hogy mutasson be az ismerősének.

Ha mi az eltervezett programunkat töltjük akkor miért állna le beszélni huzamosabb ideig mással? Ez tőle lenne bunkósság.

Ha ez felidegesíteni, hogy odamegyek akkor ott is hagynám.

A másik dolog, miért tesztelget?

2015. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Minden nő tesztel, a teszt lényege, mennyire vagy férfi? Ki finomabban, ki erősebben, vannak akik alig, de pl egy 10-es nő jobban tesztel. A férfiaknak nagyrészt a külsőből állapítják meg, ki mennyire "jónő", a nők nagyrészt a belsőből, mennyire "jópasi". A teszt azért van, lássák, mennyire vagy talpraesett az általuk létrehozott szituációban. A nő leginkább akkor tesztel, ha vonzódik hozzád, ha partnerjelölt vagy, de azt veszem észre, hogy néha a lányok a fiú haverjaikat is tesztelik.
2015. jan. 4. 00:26
 18/22 A kérdező kommentje:
És a teszt sokszor nem tudatos, tehát ösztönös. Ha foglalkozol kicsit ezzel a témával, akkor érzékelheted a nőknél, hogy tényleg tesztelnek.
2015. jan. 4. 00:51
 19/22 anonim ***** válasza:

Minden nő figyel, hogy hogyan reagálsz adott helyzetre.

Nem tudatosan idéz elő helyzetet, hogy vizsgáztasson.

Nem ugyanaz :)

2015. jan. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egy igazi férfiben fel se merül, hogy a nő tesztel. Sem az, hogy papucsság lenne megvárni a nőt.

Aki meg benyalja ezt a puás baromságot, az meg is érdemli. Szerencsétlenek már mindenhol teszteket és pontozási skálákat látnak ahelyett, hogy élveznék az életet.

2015. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!