Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El vagyok keseredve! Ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve! Ki lehet ilyen helyzetben az igazi nyertes?

Figyelt kérdés
Üdv Mindenki!Különös kapcsolat alakult ki köztem és egy nagyon jó barát(nőm) között!Arról van szó hogy bár nagyon jó kapcsolat van közöttünk,mégis fura, ugyanis ő is annyira szeret egy pasit akit képtelen feledni, a mult este könnyek között sirva mondta el hogy képtelen elfeledni,noha a pasi ügyet sem vet rá,azt megelőzően hogy ezeket a sorokat irtam,én magam meg ezért a lányért hullajtottam könnyeimet,férfi létemre,annyira szeretem őt,már elmondtam neki mit érzek iránta,és biztosított róla hogy barátként nem fogom elveszíteni,már eddig is megtettem érte amit csak tudtam hogy éreztessem vele , sokat jelent nekem,hogyan tudnám végleg feledtetni vele azt a másik srácot,és ráébreszteni ezt a lányt arra hogy én vagyok az aki esélyt jelenthet számára a boldogságra!Tanácstalan vagyok!

2014. dec. 30. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meghatottad jéghideg szívem,nem ám:D
2014. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanabban a helyzetben vagy, igazán megérthetnéd, hogy nem olyan könnyű kikapcsolni az érzelmeket, vagy átirányítani őket arra, aki a legpraktikusabb választás. Olyan leereszkedő főleg ne légy, hogy a saját érzelmeiről akard kioktatni. Hadd döntse már el ő, ki teszi boldoggá.
2014. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az igazi nyertes én vagyok :D
2014. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 To7ka ***** válasza:
55%

Tanácstalan? Szerencsétlen:( Ez a legszomorúbb a héten amit hallottam. Nem érezted egyáltalán szánalmasnak (ami nem kifejezés) amíg leírtad?:/ Pont az ilyen emberek miatt lett kifacsart az egész párkapcsolatosdi. No de a válasz:


Szedd össze magad!!!! Egy puhapö.s egy nőnek se kell, te a legjobb barátNŐJE vagy, nem a barátja. A legpraktikusabb dolog vagy bármely nő életébe úgy mint a púderes pamacsa, a táskája, és a rúzsa. És pont ugyanannyit érsz mint ezek a tárgyak. Ha férfi lesz belőled valami csoda folytán, otthagyod azt a nőt aki így kihasznál Téged, és rendbe rakod magad, akkor észreveheti, hogy megfelelő partner lennél mellé. Így??? Nálad tökéletesebb az ilyen nők számára nincs! Nem létezik egy barátzónás fiú barátnőnél tökéletesebb amit egy nő eltud képzelni. A szexet megkapja bunkóktól alkalmanként, és minden mást megkap Tőled, a türelmet a hisztije mellé, vigasztalást, fogod a bevásárló táskáit, és a haját amíg hányni fog. Soha a büdös életbe nem fogsz neki puhapö.sként kelleni, és ez igaz minden más hasonló helyzetben lévő pasira aki utálkozva olvassa soraim, amit Tomi iránt érzem szánalmas íratott meg velem ilyen stílusban..:( Ez nagyon buta!! Nagyon rossz!!

2014. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Linó03 ***** válasza:
Szerintem, ha nagyon finoman kedveskedsz neki, hogy egyáltalán ne érezze, hogy nyomulsz, de a kedvesség azért átmenjen, akkor talán bebújhatsz a szívébe, de vigyázz, hogy ne téveszd meg, mert lehet, hogy tényleg (még) arra van szüksége, aki után sír. Adj neki időt, mert ha már igazából nem hozzá húzza a szíve, csak még esetleg nem tisztázta magában, akkor úgyis el fogja engedni - több-kevesebb idő múltán.
2014. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék,nem arra céloztam hogy én akarnám eldönteni kit szeressen,tudom hogy milyen nehéz egy meglévő érzelmet megszüntetni,csupán arra szeretném megtalálni a megoldást,mit tehetnék hogy ne lássam öt e miatt a pasi miatt szenvedni,aki abszolut nem érdemes rá hogy ez a lány akár csak egy könnyet is ejtsen,nem mintha én tutira érdemes volnék rá,de szeretném hinni és remélni hogy mégis!Magam iránt szeretnék vonzalmat kelteni benne!
2014. dec. 30. 19:38
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
Ezt a projektet nem fogod sikerre vinni. Az élet sajnos nem egy romantikus film.
2014. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 To7ka ***** válasza:
52%

Te jó ég Linó03, ezt a hülyeséget...:D Költőnő? tökéletesen látja ismét.

Pontosítom az előbbieket, Te vagy a legpraktikusabb így ebben a formában, sokkal praktikusabb vagy mint egy problémás pasi, mint egy problémás párkapcsolat. Így ebben a puhapö.s szuperhős jelmezedben tökéletes vagy.


Belőled támogatással, ha mellette állsz, ha segíted SOHA a büdös életbe nem lesz a barátja. Soha! Szánalmas vagy, szánalmas pasi meg egyetlen nőnek se kell. Piszok gyorsan rázd magad gatyába és ne pityeregj ennyit... És elnézésed kérem hogy lepuhapö.söztelek puhapö.s, de a hozzád hasonlók tényleg feje tetejére állítják a férfi-nő kapcsolatokat, és ripityára zúzzák a nyalizásukkal az egészet (szerinted utánad nem kell a nőnek túlkompenzálnia? Miattad fog ez a lány egész addig amíg mellette állsz bunkó, elérhetetlen, problémás pasikat keresni, mert minden jó baráti tulajdonság ami kell egy normális sráctól, az belőled túlárad és 500%-osan megkapja. Belefullad az imádatodba, a kiköpött ellentétedre van szükség hogy életbe maradjon!!)

2014. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy könnyű mondani mindkettőtöknek, hogy lépjetek tovább, és hogy a frusztráció fájhat annyira, hogy muszáj hibáztatni valakit, de ha nem kelletek, akkor nem kelletek, nem minden szerelem viszonzott. A lány sem gonosz, csak mert nem szeret beléd, a fiú sem, hogy nem szeretett bele a lányba.
2014. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha most hirtelen kiderülne, hogy egy másik nőismerősöd meg beléd szerelmes így, és azt akarná, hogy őt szeresd így, ahogy most ezt a lányt, te át tudnád irányítani az érzéseidet? Csak ennyit kérdezz meg magadtól, és a te válaszod válasz erre a kérdésre is.
2014. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!