Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a páromnak sose leszek elég jó?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyunk együtt. Az első évben azt tehettem kb amit akartam,mindent lazán vett. azután a második évben elkezdett kompromisszumot kötni velem, szabályokat szabott meg. A harmadik évben egyre többet és többet kezdett el tőlem kérni, amíg én csak azt mondtam neki amit tényleg úgy gondolok, hogy fontos tőle kérni, azután jött egy olyan időszak, amikor csak számon kért, éjjel nappal. Miután ez szépen lassan eltűnt, felerősödött benne a többre vágyás, a célok kitűzése és most folyamatosan azt figyeli, hogy nekem min kéne változtatnom, hogy jobb és több legyek. A testemet hogyan valtoztassam meg, hogyan tanuljak. De ha mondok valamit, bele kezdek valamibe, hogy szerintem mi hogyan jó, nem szívesen hallgat végig, ha sztorizgatok neki kicsit, már az elején közbe szól, hogy Bocsi de ez nem érdekel. Bármikor megszólalok, kijavít, korrigál, helyesbít vagy csak egyszerűen nem érdekli. Tudom nem érdekelhet minden Mindenkit, de őt csak az érdekli, amit ő talált ki, amit ő a fejébe vesz. :/ Mellette én csak egy senki vagyok, akiben most alakulnak ki a dolgok, most gondolkozom el a jövőmön. De úgy érzem magam, mint egy baba, aki lehet hogy kicsit jobb külsővel rendelkezik, de nem mondhat semmit, mert az úgy is csak hülyeség. Senkinek se érzem magam, nem érzem azt, hogy jó lennék bárminek is. Én csak úgy vagyok. Csak az a furcsa, hogy mindig az a baja, hogy miért nem osztom meg vele a gondolataimat, miért nem mondok valamit vagy tervezek. De minek, hiszen úgy is kitalál valamit ami sokkal jobb. :/ Igen ő sokkal jobb. Beláttam és Ennyi,nincs erőm ahhoz hogy megmutassam milyen jó vagyok, hiszen ő úgy is mindig jobb lesz, én pedig egy senki. Az utóbb időben már néha ép eszi gondolatom sincsen. Tudom, hogy ez baj és ő is észrevette, aztán megbeszéltük hogy akkor én is hasznos dolgokkal fogok foglalkozni, hogy fejlesszem magam. Na most próbálok magamnak szebb testet csinálni és elkezdtem olvasni. De nem tudom, úgy érzem magam mint egy zokni. :/ Aztán mondta nekem, hogy régen de sok erőm volt és milyen jól néztem ki, meg hogy sokkal vidámabb voltam, tele élettel. Igen, az voltam..valamikor. :( ...

2015. jan. 3. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs elég önbizalmad.
2015. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

lassan kiveszik belőled az éned,önbecsülésed,egyéniséged


én lelépnék,belőlem senki ne faragjon egy bábot

2015. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy örülnék neki, ha egyszer őszintén érdeklődne irántam és dicsérne, olyannak szeretne, amilyen vagyok :'( Az első évben éreztemmagam a legboldogabnak a világon, mindenolyan rózsaszínvol és nagyon szerelmes voltam. Azután én elején borzasztóan sokat gürcöltem, hogy neki megfeleljek, főleg abban az ellenőrzős korszakában. Azután egyszerre csak azt vettem észre, hogy a kérései csak tornyosulnak előttem, egyre több hibát ejtettem, végül már össze zavarodtam, túl sok volt. Aztán azt mondta hogy nem figyelek eleget rá és azt mondta, hogy fárasztó vagyok. Nem értette, miért nem ugrálom úgy körbe, mint az elején. Most meg már azt mondja, hogy fárasztó neki mindent többször elismetelni, ha nem jegyeztem meg egyszer azt amit mondott, akkor magamra vessek és hogy ha nem jegyzem meg, nem is érdekel engem igazán..és ezután már az jött, hogy miért kérdezek fölöslegesen és miért kérdezek olyat, ami engem igazából nem is érdekel..
2015. jan. 3. 23:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt mondogatta nekem mindig, hogy ő nem szereti ha rózsaszínű köd borít el mindent. Most már úgy van, hogy visszatér néha néha, de ez már le lett rombolva :( Én igyekszem, igyekszem, de ha ő nem szereti, ha teljes szívemből odaadással, mint az első évben oda figyelek rá és közben úgy csinálom ahogy nekem jó..
2015. jan. 3. 23:53
 5/12 anonim ***** válasza:
eléggé önző, de miért vagy még vele ha nem vagy boldog?
2015. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert ki akarok mellette tartani és még hiszek benne, hogy egyszer ezt meg tudom vele értetni.És mert csak ő az egyetlen olyan ember, akire ha ránézek, érzem a csodálatot, a gyűlöletet, a szerelmet, a szeretetet egyben. És mert tudom hogy legbelül ő is így érez. Nem értem magamat se hogy miért, de én még mindig szeretem. Csak attól félek, hogy sose fogom tudni boldoggá tenni. Sokszor is mondogatja, hogy rosszul bánok vele és hogy ő nem ezt érdemli :(
2015. jan. 4. 00:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem áltatod magadat, jobban tennétek ha őszintén elbeszélgetnétek és ha nincs jövő kilépni mert az idő telik ám közben.
2015. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, össze kell szednem magam és leülni vele megbeszélni a dolgokat. Köszönöm a segítséget
2015. jan. 4. 00:20
 9/12 anonim ***** válasza:
így van, nincs mit. hány évesek vagytok egyébként?
2015. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
egy szerelmes lány, akit valszeg már nem szeret a pasija. én legalábbis nem bánnék így csajjal, akit szeretek, de fogjuk rá, h máshogy mutatja ki a szeretetét. Hátha.
2015. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!