Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy természetes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy természetes, hogy a páromnak voltak előttem barátnői, de amint szóba kerül és mesél kiakadok. Elképzelem másik nővel és és na szvl dilinyós leszek Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, az én barátnöm is mikor mesél a pasijairol nah szvl érted? én olyanko kicsit durcis vok és akor jön a kényeztetés ;)
2010. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát én kurv@ra leszartam, meg hidegen is hagyott ha róluk beszélt.
2010. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is kiszoktam akadni.Vannak ilyen típusú emberek szal nem kell beszólni.Meg sztem a fiúk sem szeretik ha a volt barátokról van szó.:D Normális, nyugodj meg!:)
2010. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

detto ugyanez van..

szeretek mindenről tudni, ezért faggatom, h mi volt az előző csajokkal stb. aztán amikor el kezd mesélni, v mond egy pár nevet is mellé, akkor kiakadok, és pukkadok, h bezzeg azzal biztos jobb volt..meg rámtör a féltékenység, és utálom azokat a lányokat, akikkel eddig volt. ha meglátom őket az utcán, legszívesebben megtépném mindet:D

2010. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

:D:D de jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a "problémámmal", utolsó kommentíró nagyon hasonlítunk ebben a témában :D

21 L

2010. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha az ember párja hozza szóba az exet - rossz helyen járunk, mást kell keresni.

mi meg ne képzelegjünk - én is szoktam, aki szerelmes az szokott :-D - mert rosszat tesz a kapcsolatnak!! :-)

2010. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátod,hogy ne beszéljen a volt barátnőiről és akkor nem fog rosszul esni.Ezt már én is átéltem az első kapcsolatomban nagyon rossz volt most egy új barátom van de teljesen természetesnek tartom, hogy volt előttem mással is kapcsolata már annyira nem bánt a dolog szóval eltudunk ilyen dolgokról is beszélgetni.Ezt sajnos el kell fogadnod bármennyire is nehéznek gondolod :)
2010. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
aki féltékeny általában magával nincs megelégedve. de komolyan, gondolj bele, ha a párod veled van, csak téged akar, de ezzel a folytonos hisztivel el fogod kergetni.. uralkodj magadon, és hidd el, h a másik nem volt jobb, mert akkor még vele lenne :) több önbizalmat, csajok ;)
2010. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehetnél te is kicsit toleránsabb, elvégre természetes dolog, hogy lehettek előtted más barátnői, de a legkézenfekvőbb megoldás, ha egyszerűen hanyagoljátok ezt a témát, nem?...
2010. febr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
természetes hogy zavar :D
2010. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!