Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vigyem haza a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigyem haza a barátnőmet, ha nincs különszobám?

Figyelt kérdés

Egy két szobás lakásban élek a szüleimmel és mindig az volt a gond , hogy igazán sosem tudtam elvonulni a barátnőmmel , hogy egy picit kettesben legyek vele.

Mivel a szoba amibe lakok az a nappali is egyben. Szüleim nappal ott tartózkodnak szinte késő estig. Próbáltam velük beszélni is , hogy akkor beköltöznék a kicsi szobába amibe ők laknak, de azt sem engedik.

Anyagi okok miatt jelenleg meg nem tudnék albérletbe menni. De egyre jobban idegesít a tudat ,hogy akárhányszor itt van barátnőm nem tudunk se szexelni se semmi max csókváltás. Mivel a harmonikaajtó nem igazán szigetelné a hangokat. 25 évesen nagyon elkeserítő dolog ez számomra hogy ilyen helyzetbe vagyok. :/ És nem látok kiutat



2015. jan. 4. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz ez...
2015. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél ki szobát csak egy napra valami motelban vagy szállón, ha nincs más megoldás, annyit csak kibírsz.
2015. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barátnődhöz nem lehet menni?
2015. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kádban/zuhanyzóban is jót lehet szeretkezni :D
2015. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25 évesen még a szüleiddel élsz és nem is tudod tervezni még az elköltözést? :O Munka? Vagy ha gyűjtögetnétek apránként albérletre, hogy egy hónapnyi bér jöjjön ki, elutaznál oda, ahol lenne munka, egy albérletet ebből a pénzből kivennél, következő hónapban meg jön a fizetés, amiből mindent fizetnél... Nincs olyan, hogy nagyon nehéz keresni meg nem is létezik! Ott van Pest, meg kereshetnél "kiugró munkát", ami átmeneti lenne! Ne sírj, hanem cselekedj!
2015. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát
2015. jan. 4. 11:20
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Az utolsó előtti mondatig azt hittem, hogy 18 év alatti tette fel a kérdést. 25 évesen itt tartani nagyon gáz. Felnőtt ember vagy, nem a szüleidhez alkalmazkodva kellene élned már. Másnak ilyenkor már saját családja van, és nem a szülei nappalijában él. A barátnőd mit szól ehhez a helyzethez?

És hogy a kérdésre is válaszoljak... Nyugodtan vidd haza a barátnődet, majd néztek vmi filmet a szülőkkel közösen.

2015. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ebben a helyzetben vagyok, bár én 21 éves vagyok, és anyám mellett még a nagyszülők is velünk laknak. Ide lehetetlen csajt felhozni, egyszer próbálkoztam ilyennel, az lett belőle, hogy a szülőkkel beszélgetett a csaj, mi meg épp pár csókot tudtunk váltani. De kimentünk az utcára és ott találtunk helyet másra is :) Mindig lehet találni olyan helyet, ahol kettesben lehettek, legyetek kreatívak. a csajhoz nem lehetne menni?
2015. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát a csajnál is hasonló a helyzet. :/
2015. jan. 4. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a szüleidnek két mozijegyet, és kívánj nekik jó mulatást a randijukhoz.
2015. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!