Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja élek együtt barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja élek együtt barátommal. Többször előfordult, h ő hazavágyott, pedig nagyon jól megvagyunk. Szeretjük egymást, mégis néha haza szeretne menni egy kis időre. Ez pasiknál normális? Vagy sok neki belőlem?

Figyelt kérdés

félek,h valami nincs rendben..szokatlan, lányoknál érthetőbb, ha néha haza vágynak a családhoz, de a férfiak önállóbbak nem? ha haza megy, egyedül szeret, mert az a régi időket idézi neki.. nem értem, akkor minek élünk együtt? azt mondja jó neki és szeret is..de akkor miért csinálja ezt?

én mindig vele lennék ha tehetném..akik annyira szeretik egymást nem is szeretnek külön lenni a párjuktól nem? 27 / N


2014. nov. 15. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ennek a kapcsolatnak vége.Csak gyáva a srác megmondani a szemedbe.Könnyítsd meg a dolgát, és inkább keress egy olyan férfit, aki téged sokkalta jobban szeret, mint ez a fazon.
2014. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jázi :) ***** válasza:
67%
Minden ember más. Van akinek kell az ilyen külön idő is. És gyakran ez nem is árt! Hagyd nyugodtan, hagy mennyen ha haza vágyik. Valószínű csak kicsit kikapcsol,megnyugszik és annál felhőtlenebbül megy haza hozzád :) Ez szerintem normális. Ne agyald túl!
2014. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
érthető, biztos szeret, csak megfujtod a szeretetedel, nálam is van ez is, imádom a barátnőmet de nekem is szabadulnom kell néha :)
2014. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor ez nem normális dolog? de szeret, és amikor erről volt szó, azt mondta,h félre értem és ne haragudjak h ilyen helyzetet alakított, és félt,h el ne hagyjam..
2014. nov. 15. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Nincs egyikkel sem baj, mivel most együtt éltek az a vágyad teljesült hogy mindig vele legyél ha tehetitek, néha teljesülhet az ő kívánsága is :-)

Ez még mindig sokkal jobb hidd el, mintha gyűlölné a "hátországot" és teljesen gyökértelen lenne.

Ez nem önállóság vagy nem önállóság kérdése, 60 évesen is mehet nagyon szívesen haza az ember nem? :-)

Ha persze valami más kibúvó ok van emögött az más megítélés alá esne.

2014. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
egy férfinak nekorlátozd hogy mikor hova menjen, mert ezért hagy majd el.
2014. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

5-ös válaszomhoz kiegészítésképpen:


Magamon azt tapasztaltam eddig hogy az időszakos kis különlét csak feldobja a dolgokat mert az újra találkozásnál mindent be lehet pótolni mondjuk triplán :-)

Én emiatt sosem vettem zokon ha a csajom hazament picit, sőt titokban örültem akkor is ha piszokul hiányoztunk egymásnak.

2014. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak azért érdekes, mert amíg nem laktunk együtt szinte minden percben velem akart lenni, most meg szabadulna? tényleg nem tudom mire véljem... mindketten jó családi kapcsolatban vagyunk, én mégse igénylem,hogy haza járjak külön....nem együtt szokás a szülőkhöz menni egyébként? nem szeretnék rátelepedni,csak félek.
2014. nov. 15. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:
szülőkhöz se feltétlen kell együtt menni, lehet sztem külön is, egyébként barátokkal lehet attól még kicsit külön, nem?
2014. nov. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem szeretnék rátelepedni,csak félek."

Lehet, hogy már rátelepedtél, külön, saját programokat is szeretne, vagy éppen csak egy kicsit egyedül lenni.

Mitől félsz?

Hagyd élni.

2023. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!