Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy olyan fiúnál, akinek idősebb barátnője van?

Figyelt kérdés

Légyszí ne ítéljetek elsőre. Van egy csoporttársam, akit mikor megláttam, rögtön beleszerettem, majd megismertem és ez még jobban erősödött. Tökéletesnek látom, mert okos, tehetséges, szereti a művészeteket, helyes stb. Annyi idős, mint én, tehát 19. Jóban lettünk és sokat beszélünk. Én úgy érzem, ő is kedvel. Annyi a gond, hogy van barátnője 2 éve, aki 4 évvel idősebb tőle, 10/10-es. Én örültem, mikor elkezdett velem barátkozni és reménykedtem, de aztán mikor hívtam valahova, mindig visszautasított. Mikor pedig a többiekkel mentünk, akkor is megbeszéltük, hogy együtt megyünk, de mindig hozta a barátnőjét és többiek (fiúk) mondták, hogy hát mázlista, hogy ilyen nője van.

Sokat beszélünk, van, amikor ő keres, de aztán sosem akar közös programot. Nem tudom, lenne-e esélyem nála, előfrodulhat, hogy egy fiú ráun az idősebb barátnőjére és inkább vonzani kezdik a fiatalabbak?


2015. jan. 4. 15:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem nagyon, hagyd őt
2015. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
azért mert te szerelmes vagy belé ne akarj tönkre tenni egy szép és jó kapcsolatot! Te sem örülnél neki ha a srác barátnője helyében lennél.. Gondolkodj már egy kicsit!
2015. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Csak barátkozni akar, ez egyértelmű a viselkedéséből. A barátnőjének életkorától függetlenül hagyd őt békén!
2015. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
És ha tőled probalna elszedni egy csaj azt se itelned el?
2015. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat hogy ràun az idősebb barátnőjére kb.20 év múlva.
2015. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A szerelem nem korfüggő. Te meg jó lenne ha nem akarnád tönkretenni a boldogságukat, inkább keress egy egyedülállót. Ez a srác meg szerintem egy ritka rendes ember, kevesen nem élnének egy ilyen lehetőséggel. Ne akard elrontani, ráadásul azt lehet nagyon meg is bánnád. Keress mást, ezt ne erőltesd. Várni persze lehet, de ne éld bele magad semmibe, sőt szerintem addig is éld az életedet, mert különben besavanyodsz. Aztán ha mégis felszabadul, és te még mindig szereted (s nincs senkid) akkor rá lehet hajtani. De addig ne!

N

2015. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De mindig engem keres, ha valamit kérdezni akar, suliban is mindig beszélünk vagy egymás mellett ülünk stb. Másokkal nagyon zárkózott. Tényleg úgy éreztem, kedvel. Nem lehet olyan, hogy már kihűlt a kapcsolat?
2015. jan. 4. 15:15
 8/23 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, nyilvánvalóan csak csoporttársat - havert lát benned. Van magánélete, nem véletlenül nem enged közelebb ennél.
2015. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kedvelni kedvelhet téged. De amit leírtál, nekem abból nagyon úgy jön le, hogy jól megvan a nőjével, és téged sem akar közel engedni magához. Barátként max és ennyi. 24/N
2015. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Tényleg úgy éreztem, kedvel."


Rengeteg ellenkező neműt kedvelek én is, járni velük viszont eszembe sem jutna.

Nem a korotokon van itt a hangsúly, hanem azon, hogy ő láthatóan boldog a barátnőjével, és boldog is akar maradni VELE. Emberként kedvel, de nőként nem jössz be neki, ez teljesen egyértelmű, és innen a távolból emelem kalapom előtte, hogy nagyon következetesen viselkedik veled: semmi privát program, ami félreértésre adhatna okot.

Vagy elfogadod ezt, és továbbra is umáltok, vagy megkéred, hogy szakítsátok meg a kapcsolatot, mert neked ez így nagyon rossz, hogy többet érzel iránta, de mégis csak barátok lehettek.

2015. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!