Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy olyan fiúnál, akinek idősebb barátnője van?

Figyelt kérdés

Légyszí ne ítéljetek elsőre. Van egy csoporttársam, akit mikor megláttam, rögtön beleszerettem, majd megismertem és ez még jobban erősödött. Tökéletesnek látom, mert okos, tehetséges, szereti a művészeteket, helyes stb. Annyi idős, mint én, tehát 19. Jóban lettünk és sokat beszélünk. Én úgy érzem, ő is kedvel. Annyi a gond, hogy van barátnője 2 éve, aki 4 évvel idősebb tőle, 10/10-es. Én örültem, mikor elkezdett velem barátkozni és reménykedtem, de aztán mikor hívtam valahova, mindig visszautasított. Mikor pedig a többiekkel mentünk, akkor is megbeszéltük, hogy együtt megyünk, de mindig hozta a barátnőjét és többiek (fiúk) mondták, hogy hát mázlista, hogy ilyen nője van.

Sokat beszélünk, van, amikor ő keres, de aztán sosem akar közös programot. Nem tudom, lenne-e esélyem nála, előfrodulhat, hogy egy fiú ráun az idősebb barátnőjére és inkább vonzani kezdik a fiatalabbak?


2015. jan. 4. 15:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha "adsz magadra", az sem számít! Ha nekem nem tetszik egy nő, ráadásul barátnőm is van, akit szeretek, akkor tőlem lehet akármilyen szép a bőre és szép a ruhája, nem kezdenék vele. Mert nem tetszik, és mást szeretek. Ezt ismételgesd magadban: nem szeret, nem tetszem neki, felesleges tepernem! Ezek a kulcsszavak!
2015. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Oké, igazatok van. Csak annyira rossz érzés, mert még sosem ismertem ilyen fiút, aki ennyire különleges és nagyon rossz, hogy nem lehet az enyém..
2015. jan. 4. 16:57
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindig minden a tiéd. Es hidd el, fogsz meg különleges fiúkkal találkozni (ha jó helyen keresel, es nyitva tartod a szemed), fiatal vagy még nagyon.
2015. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!