Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolhat? Csak játszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhat? Csak játszott az érzelmeimmel? Az exemmel, akivel évekig éltem, újra összejöttem. A karácsonyt együtt töltöttük és elég sokszor át is jött. Szilvesztert külön töltöttük.

Figyelt kérdés
Próbáltam az érzéseimnek parancsolni,de nem tudtam.Sokszor hozzá bújtam,mondtam,hogy hiányzik.Igaz ezeket az öleléseket,csókokat viszonozta.Megbeszéltük,hogy pénteken vagy szombaton itt alszik,de szilveszter óta nem is hívott.Nem akarom,hogy tapadok rá,ezért én nem hívom.Vajon játszott csak velem,vagy sok volt neki a ragaszkodásom?
2015. jan. 4. 18:04
 1/2 NewFreeee ***** válasza:

A válasz egyszerű.. Mint általában az itt található kérdések 50%-ára:


DUGNI AKART!

2015. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok épp, de nálunk kiderült hogy a szexre ment, én viszont bele mentem, lehet nem kellett volna. Szerintem nálatok is valami ilyesmi lehet, jól gondold meg mit csinálsz
2015. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!