Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 1hete közömbös velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 1hete közömbös velem és ez azt jelenti amire gondolok?

Figyelt kérdés
(több mint fél éve együtt vagyunk,de ezen héten olyan fura,írni ír,de ritkában,2sben,sokáig nem akar együtt lenni velem,azt mondja,h csináljuk valamit,menyünk el valahová,de ne szórakozó helyre,mer ez már unalmas h 2sben vagyunk(sokáig mindig 2sben töltöttük a 7végét)könnyen kiakad..)
2015. jan. 4. 18:22
 1/8 Lilkooo válasza:
szerintem unalams vagy már neki lepd meg egy romantikus vacsival.. de csak akkor ha már elmúltatok 17 évesek kb mert ha 14 vagy kicsit gáz ... szóval romantikus vacsi majd egykis etye petye de adj bele mindent! és ha a vacsin a csaj szakít veled mondmeg neki hogy nem tudja mit hagy ki !
2015. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nyilvánvaló hogy valami kínja van ha közömbös mert ha csak simán unatkozna nem így mutatná.. Ha arra gondolsz hogy napjaid megvannak számlálva addig ne parázz amíg nincs egy olyan pasi ismerős a képben vagy amíg nem mondja hogy gondolkodnia kell... :)
2015. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ő 18 én 22,ezen gondolkozok én is hogy hétvégére,szerencsére tudok valamennyire főzni :D köszi a tippet :)
2015. jan. 4. 18:32
 4/8 A kérdező kommentje:
kérdeztem tőle,h van valami gond..de nem mondja el
2015. jan. 4. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem mondja... Azt jelenti magadtól tudnod kéne... Vagy csak szimplán nem akar nagy dolgot csinálni bulizzatok együtt ismerd meg a barátait ő a tieid.. És ne sajátítsd ki... Vagy valami..
2015. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ismerjük egy más barátait,el is szoktunk menni egymás barátaihoz menni,de testvéréhez is,oda járunk legtöbbször,mostanság ahányszor találkozunk szinte mindig megyünk
2015. jan. 4. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Bumm haver a te csajod... Hallgass a belső pasira... Ne a fülednek hanem a szemednek higgy... Csinálj valami eget rengető dolgot amivel unatkozni nem fogsz
2015. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
időt kért a barátnőm...szóval mind1..
2015. jan. 7. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!