Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek azt igaz szerelemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek azt igaz szerelemben? Arra a szerelemre gondolok ami nem csak egy hirtelen fellangolas hanem arra mikor tenyleg ugy szereted a masikat hogy barmit meg tennel erte miatta kelssz fel reggel es o az eleted ertelme. De!

Figyelt kérdés

Az egyik fel tenyleg mindig jobban szeret?

En per pillanat nagyon szerelmes vagyok az elso szerelmem igaz kicsit bonyorult a kapcsolatunk mert messze lakunk egymastol es meg sulizok nem tudok ki koltozni hozza kulfoldre es mivel o is sulizik o se tudd meg jonni hozzam szoval szunetekben talakozzunk nagyabol fel eve vagyunk egyutt (meg nem fekudtem le vele) de mostanaban ugymond meg csal a volt baratnojevel talalkoztak mulkor a discoba es vele tancolt meg meg ki tudja mi is volt..:( nem akarom el hagyni mert nagyon szeretem de nem is akarok osztozkodni rajta! Mit tegyek? Ha o is igy szeret engem akkor mert csal meg? (Bocsanat a hosszu szovegert de meg probaltam a legegyszerubben le irni) :( 18/L


2014. dec. 23. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ritka dolog, de létezik. És az ember nem úgy veszi észre, hogy össze jöttek és igen, ő az igazi, hanem ahogy majd telik az idő és már legalább egy év eltelt és tényleg minden jó, na akkor már lehet valamit sejteni, de még akkor sem 100%

Viszont ehez 2 ember kell, úgy nem megy, hogy az egyik másfelé kacsint.

2014. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az igaz szerelemben igen, hiszek, viszont a távkapcsolatban nem. Mivel sok barátom, ismerősöm, rokonom élt távkapcsolatban, ezért pontosan látom, hogy hogyan botlanak meg a hűség terén. Ha viszont megcsal téged, akkor akármennyire szereted, dobd ki. Az én kapcsolatomban alapfeltétel, hogy a másik nélkül NEM megyek bulizni, soha. Legyen eszed, tartásod és ne hagyd, hogy női, emberi mivoltodban megalázzon és kihasználjon. Ha pedig ezt hagyod, akkor csak gratulálni tudok neked, előre lettél figyelmeztetve, ne gyere majd ide sírva :)

Ja és annyi még, hogy én nem hiszek abban, hogy fél év alatt kialakul egy életre szóló szerelem. Majd mondd azt, hogy mindennél jobban szereted, mikor már 4 éve vagytok együtt (én a barátnőmmel most leszek 4 éve, és se egy megcsalás, se egy másik lányt megbámulás, se egy titkos facebook üzenet más lányokkal nem történt, és feltételezem, hogy az ő részéről sem). Ráadásul mi napra, sőt órára, percre pontosan tudjuk, hogy mikor jöttünk össze, és külön ünnepet építettünk rá :) Mintha egy újabb karácsony lenne az évben, amikor a kapcsolatunk születését ünnepeljük.

Mégegyszer mondom, a távkapcsolat a kapcsolatok öngyilkossága. Ha rám hallgatsz, nem szenvedteted tovább magad, és egy normális, érett srácot keresel, aki nem kefél félre, és nem jár el másokkal bulizni. Vagy tegyél te is így, és akkor igazán nem szólhat egy szót se. Ha meg nem teszel semmit, akkor ülj le, vegyél popcornt, és figyeld végig, ahogy kihasználnak és tönkretesznek.

Puszika ;)

19/F

2014. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

Utolso nagyonszep kapcsolatotok van!:)) jo hallani hogy letezik ilyen szerelem is:) puszi es sokaig!:))

2014. dec. 23. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi :) Igen, létezik ilyen, de csakis akkor, ha mindkét fél minden erejét, energiáját feláldozza. Rengeteg időt és erőt vesz el az, hogy ilyen legyen a kapcsolatunk, de ha mindkettő fél akarja, küzd érte és hajtunk érte, akkor megvan a gyümölcse és egy álomszerű kapcsolat az eredménye, amit nap mint nap meg is kapunk :)
2014. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:))
2014. dec. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!