Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen létezik? Két év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Két év után a nő az egyik szavával szinte elzavar, a másikkal meg vissza csal de eközben állandóan csak szid nem tetszést nyílvánit . Szeretőnek tart két éve . Zavarja hogy van egy fiam . De azt mondja szeret kellek.

Figyelt kérdés
Két éve tart. Azóta nagyon jó szava nem volt de vagy hússzor kidobott . Aztán jött hogy a gyerek tudatot nem tudja elfogadni mert nekem van így vele már nem lehet közös jövőnk. Erre lépni akarok de a válasza annyi hogy tudta nem is szeretem mert ki akarom dobni. Állandóan traktál valami légből kapott dologgal. Maradok továbbra is ezek után a harmadik mert őrülten szeretem. De végig azt mondja nekünk nem lehet közös jövőnk mert nekem már van családom. Fiam van hat éves de párom az nincs három éve.Ha találkozni akarok az egy görcs , mert a pasija tuti hogy előttem ott volt.Nem élnek együtt. Ha ezért szólok hogy ez engem zavar és az is hogy neki pasija van ,mit vinnyogok ,gondolkoztam volna akkor mikor gyereket csináltam. Hát akkor még nem is ismertem . Tanácstalan vagyok és én marha őrülten szeretem.
2015. jan. 4. 18:35
 1/7 Lilkooo válasza:
helllo sok pénzed van ? már bocs hogy így személyeskedek..
2015. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs. De se tőlem se tőle nem fogad el. Önálló
2015. jan. 4. 18:40
 3/7 Lilkooo válasza:
nem lehet hogy kapuzárási pánik szerintem haggyátok az egészet nem mehet ez így gondolj bele 60 éves korotokban és így fogtok veszekedni
2015. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De okot sem adok rá. Nem járok sehova. Dolgozok maszekolok aztán ha neki jó megyek ha nem késő estig dolgozom.De állandóan traktál más nőkkel ,hogy biztos csajozok.Könyörgöm felnőtt emberek vagyunk. Mind a ketten 35-évesek.
2015. jan. 4. 18:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Állandóan ír ha nincs velem kivéve ha nála a pasija mint most is én meg görcsösen tűkön ülök . Ez annyira elviselhetetlen . Meg tudok őrülni ilyenkor.
2015. jan. 4. 18:50
 6/7 Lilkooo válasza:
ültesd le és mond meg neki hogy ha nincs meg a bizalom akkor ennyi vége próbáljatok szünetelni !! és akkor meglátja hogy semmi baj sincs veled
2015. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt megpróbáltam már. Erre azt mondta ne kerteljek ha menni akarok menjek . Aki nem akar maradni az hagy menjen. Akkor nem szeretem ahogyan ezt állítottam .
2015. jan. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!